Трусиковед• 09 июня 2023

Приймаю антидепресанти, протитревожні, почала вживати алкоголь

Вже як місяць приймаю ліки,але вони слабо допомагають,на ніч теж пʼю,для сну,але всеодно не сплю,почала вживати алкоголь,ввечері,перед сном,все частіше ,інакше не можу спати,дівчата,не вивожу,реально…
So_so• 09 июня 2023
Что Вас тревожит?
БоХатая• 09 июня 2023
Из-за войны? В каком Вы городе?
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляSo_so
Что Вас тревожит?
Те що,і більшість,війна
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляБоХатая
Из-за войны? В каком Вы городе?
Центральна Україна,так,з-за війни…народила,як тільки почалася війна,перестала годувати,накрило дуже сильно,боюсь за дітей,за чоловіка,за невідомість майбутнього,за всіх постраждалих
So_so• 09 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Те що,і більшість,війна
В Вашем городе активные военные действия?
Не всё можно решить табл, а алкоголь это просто дорога в пропасть. Психологическая зависимость от него очень сильная.
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляSo_so
Ще й ліки несумісні з алкоголем…просто багато,що сталося за цей період,слава Богу,ми далеко від фронту
So_so• 09 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Вы подумайте над тем, что тревожась о потенциальном вреде (может случиться, может нет) для своих близких Вы, тем не менее, одновременно уже сама причиняете им реальный вред.
Потужна махіна• 09 июня 2023
Або кидайте алкоголь або таблетки,разом категорично не можна!
So_so• 09 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Вам нужна психологическая помощь.
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляПотужна махіна
Я не багато вживаю,пляшка пива,пару келихів вина,але все ж
Домашка• 09 июня 2023
Если препарат не помогает, то уж точно не пить в этом случае
Есть такие варианты:
- сменить производителя, где такое же действующее вещество. Может качество лучше
Врач поможет поменять препарат на другой вовсе или увеличить дозу
Врач может добавить нейролептик, и транквилизатор
С психологом можно проработать шокирующие воспоминание, тот, кто использует методы: EDMR, брейспотинг, травмафокус

У вас маленький ребенок, подумайте про него.
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляДомашка
Есть такие варианты:

Та мені і так назначили майже максимальну дозу,капали різні ліки,думаю про дітей,але ввечері особливо важко
Броніки для Моніки• 09 июня 2023
Возьмите спицы или крючек, пряжу... Посмотрите мастерклас, свяжите что-то. Вязание, хобби и творчество самые лучшие антидепрессанты.
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Чесно,не маю часу,вдень відволікають домашні справи,прогулянки з дітьми,але ввечері накриває
Броніки для Моніки• 09 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Ввечері займіться творчістю, виділіть для цього годину і так щовечора.
Домашка• 09 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Якісь фізичні вправи є можливість робити?
Кожного вечора робіть вправу дихання 7/11, загугліть інструкцію.
Ще таке питання, в житті є речі, від яких отримуєте задоволення?
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляДомашка
По темі,тривожно-депресивний розлад,тобто особливо нічого задоволення не приносить
Пишу каліграфічно• 09 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Я из Харькова, дерьмища вынесли море за последний год. Включая рак у папы, ранения родных, потеря близких. Но алкоголь - путь в пропасть. Не понимаю, как можно пить. Особенно, когда теоретически может понадобится в любой момент схватить ребёнка и бежать. Ищите психолога, ищите помощь. Есть волонтёры бесплатно. Но скатываться в бездну из-за того, что ’накрывает’ как то глупо. Надо быть сильной.
Кукусикиииииии• 09 июня 2023
Автор, я хоть с ЗУ, но из-за войны, длительной болячки, долгов ещё в начале войны вернулась домой, жить в 1 комнате с мамой тяжело психологически, 4 г пошел как черная полоса, тоже уже не вывожу. За эти годы уже не первый период когда каждый день на ночь наливаю в чай 50гр коньяка, тоже принимала и АД - не подошло, бросила, раньше гидазепам регулярно - бросила в начале войны, в аптеках не было, потом Клоназепам в минимальной дозе - бросаю, последний флакон, потому что раньше брала за 300, но в той интернет аптеке уже нет и не будет, в других за 900 грн, в обычных аптеках нет впринципе. Опять пью 50 го коньяка каждый вечер. Не знаю когда в жизни наступит определенность, кроет депрессия и опускаются руки. Так что Вы не 1 такая
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Була сильною,все життя,навіть досі,коли хтось дізнається ,що я в терапії ,дуже дивуються,але,на жаль,не все властиве поясненню,повірте,я вдосталь зʼїла гівна,ще до війни,всі ми різні
Домашка• 09 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Всім потрібно працювати для отримання задоволення, навчатися цьому.
По-перше, тривожний розлад про майбутнє, це коли не живу в сьогоденні, тому що воно страшне.
Ви відповідайте лише на одне питання з трьох.
І тут в мене перше, ви дійсно хочете позбавитися від хвороби? Якщо так, то надо працювати над цим, і це за вас ніхто не зробить. Усі антидепресанти як милиці для людини з переломом ноги.
Потрібно щодня робити фізичні вправи, які природнім шляхом допомогають виробити ендорфіни, гормони задоволення.
По друге, навчитися бути в сьогоденні. Для цього не обов´язково читати новини. Почніть відмічати смаки або якісь запахи, які відчуваєте, і відмічайте добрий, недобрий.
Ну і вам потрібна допомога психотерапевта.
Ще раз скажу, що найбільше залежить від вас, хочете або ні позбутися цього стану
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Тримайтеся,і все ж,пораджу,зверніться до психіатра,можливо вам змінять лікування
Горлаю зрання• 09 июня 2023
Автор, я вам співчуваю, але алкоголь не вихід, так і залежність може початись, а у вас діти.
Ви не розглядаєте можливість виїзду за кордон? психіка не залізна, вам потрібне спокійне середовище
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляДомашка
Я хочу позбавитися від цього стану,але про милиці,я з вами,не погоджуюся,маючи досвід провізора у фармації,антидепресанти лікують,а не полегшують симптоми,дарма,люд недооцінюють фармакоткрапію
Кукусикиииииии• 09 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Задовго до війни зверталась. У мене ж основна хвороба по неврології. Не маю бажання експериментувати з купою АД , міняючи одне на друге, щоб і ефект був і з ліками від основної хвороби були сумісні, і побічні ефекти були терпимі щоб могла працювати поки нарощується доза... Знаю що алкоголь не вихід, але направду на душі стає трохи легше, щоб цей період якось пережити
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Я не залишу чоловіка,народжувала тут,саме з-за цього,можливість виїхати є,там свекруха живе(відносини чудові),вона постійно кличе до себе,але без нього я не хочу нікуди їхати
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
От і я,чекаю,коли буде легше
Домашка• 09 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
По статистичним данними антидепресанти працюють тільки в 60% випадків, нажаль.
А про милиці, це про те, що поки приймаєте, вони допомогають. Але якщо нічого не змінюєте за цей час, то згодом після закінчення прийому симптоми можуть повернутися.
Тому важливо навчитися радіти життю
І навіть багаті і відомі люди цьому вчаться, уривок з книги про відомого актора Уілла Сміта
Ну шо не так?• 09 июня 2023
Ненужно так делать... Обратитесь к своему лечащему врачу, или другому специалисту, нужно корректировать схему лечения.
Горлаю зрання• 09 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
Автор, ви вже заспокійливі приймаєте і на порозі алкоголізму, це може не дуже добре закінчитися для вашого здоров´я.
Тим більше, у вас десь родичі, ви можете на короткий час приїхати, а потім повернутися.