Шкала Радощів• 10 июня 2023
Як зареєструватись на закордонному сайті з України якщо сайт просить номер телеф?
Дівчата, підкажіть))) Хочу замовити з іспанської зари, але сайт хоче номер телефону
Вказувати свій український?
Я вказала номер телефону з служби доставки (юкрейніан експрес) але там має прийти якийсь пароль....Допоможіть будь ласка)
Вказувати свій український?
СамавиховуюКота• 10 июня 2023
Пароль? Ніколи такого не було.. я зареєстрована в усіх зарах які є ..
Щось змінилось в реєстрації?
naxodki_youtube• 10 июня 2023
шо по Зарі ВАЖЛИВО - вони при доставці міняють трек номер і на склад попадає під іншим - старайтесь максимально вказувати номер кабінету
naxodki_youtube• 10 июня 2023
при чому той телефон вони почали недавно просити - коли собі купувала а потім робила інструкцію то не було такої вимоги.
Шкала Радощів
• 10 июня 2023
Ответ дляyeva.com.ua
Так, я також пам´ятаю, що номера телефону потрібно не було
naxodki_youtube• 10 июня 2023
Ответ дляШкала Радощів
так то недавно вимагати почали
Шкала Радощів
• 10 июня 2023
Ответ дляyeva.com.ua
так то недавно вимагати почали
Дякую вам дуже за підказки!))
Йду реєструватись)