кнопкодав• 10 июня 2023

Який розмір керамограніту оптимальний і красивіше?

60*60
Чи 120*60
Він буде на кухні, коридорах
Є прохід з кухні в коридор 112 мм (там не буде дверей
Як так покласти плитку і якого розміру шоб було красиво на тому проході і симетрично
І взагалі який розмір ви б взяли?
Дякую
Зліпок ступні• 10 июня 2023
На вашу площу 120х60
112 мм - це прохід для кішки?

автор кнопкодав • 10 июня 2023
Ответ дляЗліпок ступні
На вашу площу 120х60
112 мм - це прохід для кішки?
Ой 112 см)))
Короче 1 м 12 см
Стрекоза любви• 10 июня 2023
Автор, ви наче питали вчора. В Україні є класні профільні форуми про будівництво. Можливо там можете спитати слушну пораду.
Нам ремонт робив дизайнер і промальовував розкладку плитки. Якщо ви у сумнівах як буде виглядати замовте в когось або самі спробуйте знайти програму.
автор кнопкодав • 10 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А як краще в коридорі розкласти - ділема
ПультОт_БМВ• 10 июня 2023
Удобнее укладывать 60 на 60.
автор кнопкодав • 10 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Удобнее укладывать 60 на 60.
Цікаво а плиточники ще й дорожче мабуть беруть за 1.2*0.6?
ПультОт_БМВ• 10 июня 2023
Ответ длякнопкодав
Его кладут в половину.

ПультОт_БМВ• 10 июня 2023
Ответ длякнопкодав
Ну скорее всего да. И резать его по длинной стороне можно только болгаркой. Потому что станок плиточный максимально может 60 см резать, по своему размеру. Всё что больше - только дисками, болгаркой. Это то еще удовольствие
автор кнопкодав • 10 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Его кладут в половину.
Оо тоді більше відходів чи іншу половину використовують
автор кнопкодав • 10 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Блін я не подумала про це
Ще плитку не замовила
А вот недавно• 10 июня 2023
У меня везде 120 на 60, мне нравится что меньше швов.
bespe4na_mavpa• 10 июня 2023
Я бы клала поперек коридора 120*60, а потом выходила в кухню и также продолжала
Маурита• 10 июня 2023
Зручно і красивіше 60*60, якщо ви не берете розмір, як під паркет. Враховуйте обов’язково підріз її, не всі мають станок на 120 см та ще й вага такої великої, то інша тема))) якщо є сумніви, питайте відразу у спеціаліста, який вам буде її класти. В мене по всій квартирі 60*60 см, у ванній є і 80*80 см, але пару штук, вона йшла в комплекті зі плиткою на стіни.
Всіх підсаджую• 10 июня 2023
Ви досі не вибрали? Звернулись би уже до дизайнера, навіть нашого місцевого. Вам би давно уже дали варіанти і викладку.