Реверанс• 10 июня 2023

Безугла. Робота проти країни

Так звана подружка Єрмака Безугла ПІДСТАВИЛА хлопців на фронті | ПолітПросвіта
marata• 10 июня 2023
Мерзенна особа ((
автор Реверанс • 10 июня 2023
Хто забув персонаж вже пропонував розстріл українських солдат на позиціях без суду.По бажанню командирів
автор Реверанс • 10 июня 2023
Безугла у нас,заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки у Верховній Раді України , голова підкомітету запровадження цінностей і стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості. Членкиня Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО.
artlantis• 10 июня 2023
Боже, ну кто их выбирает в ту Раду...
svetlapanna• 10 июня 2023
Что ермак, что его подружка.Але ’неначаси’..Мерзости
Krasotka-d9fd• 10 июня 2023
Можете вкратце написать? У меня все спят.
Rukola1• 11 июня 2023
Вибачте, вона не Безугла, а Безмозгла. Подякуємо вцілому всій зеленій владі. Нормальних людей там взагалі немає, одні маргинали
Басина• 11 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Безугла у нас - кончена потвора. Все.
nutty• 11 июня 2023
Ответ дляartlantis
Боже, ну кто их выбирает в ту Раду...
Их назначил тот, кого выбрали 73 %, нажаль (((
margaritavoronina1• 12 июня 2023
Боже, у этой женщины что псих диагноз?она же два слова связать не может