Синди Кроуфорд• 11 июня 2023

Дитина прилипає до мене, як жуйка в 4 роки

Мене це вже так починає дратувати. Розумію, що це прояв любові. Але вже сил немає. Вцепиться в ногу або руку і не відпускає. Хоче, щоб я її постійно носила на руках. Виціловує всюди, де дістане. Вчора взагалі в магазині на касі стою розраховуючи, вона підходе і починає мене в ноги і дупу цілувати...дитині не вистачає любові чи як?
автор Синди Кроуфорд • 11 июня 2023
О, зараз сидить біля мене на дивані, вцепилася в руку і плечі виціловує
ВыФсеВрете• 11 июня 2023
После прочтения таких тем один вопрос: на кой вы рожаете детей, если они вас бесят?
А_я_ЛОЖУ!• 11 июня 2023
Краще спитайте у психолога, бо вам тут можуть всякої нісенітниці наговорити
автор Синди Кроуфорд • 11 июня 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ага, вже питають, нащо я народжувала
Голена блондинка• 11 июня 2023
Тактильна дитина, яка потребує більше обіймів, аніж всі інші. Плюс ще не з´явилася достойна альтернатива, щоб відчувати себе впевнено у світі.
бифидобактерияЖоржик• 11 июня 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Дітей не маю. Але думаю це нормально коли є моменти що тебе бісить дитина . Це не означає що мама її не любить . Плюс ще нерви.
Голена блондинка• 11 июня 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ага, вже питають, нащо я народжувала
Це через вашу пасивно-агресивну манеру спілкування
Святатабожа• 11 июня 2023
Мда, вже автору діагнози поставили….. Такі всі тут грамотні з психологічними освітами)
Святатабожа• 11 июня 2023
Ответ дляВыФсеВрете
А навіщо ви народили дитинку чи дві, і сидите тут, і не приділяєте увагу їм?)
Lents• 11 июня 2023
Из вас двоих более нормальным выглядит ребенок. Подождите пару лет, он перерастет и засядет за Интернет.
Гопница-Советчица• 11 июня 2023
Це може бути як звична поведінка. Більше грати разом, читати, щось виробляти разом, малювати, щоб у дитини збагачувались і врізноманітнювались способи контакту з мамою, окрім тактильного
Сіґеле-міґеле• 11 июня 2023
Є діти котрим потрібно більше обіймів чим іншим. Автор одна порада більше обнімати і цілувати.
Просто згодом ваша дитина виросте і стане підлітком тоді почне навпаки бути їжачком - не руш мене бо ....
Штора с кисточкой• 11 июня 2023
Я була така мама, як ваша дитина. Обіймала і заціловувала років до 13, потім якось незручно стало. Дуже любила з дитиною бути разом. Це так класно. На руках тримала доки була потреба у дитини, не відпускала з обіймів доки сама не відпустить. Я сама тактильна, але таких людей дуже мало.
Відірву та викину• 11 июня 2023
Повірте, вам повезло. В мене старший сам по собі, а менший такий як ваш, цьомкі бомкі, уже 12 не відлипає. Тактильність підвищена, емпатія. Не відштовхуйте.
Я наприклад як захворію маю догляд як від дорослої людини, а старшому всеодно.
А менший бігає то те приготує то те принесе. Це буде чудова людина з якою буде комфортно і якій не байдуже
whenallissaidanddone• 11 июня 2023
Підходе. Вы из какой области?
На пів ставки• 11 июня 2023
Автор, переросте, потім ще сумувати будете за цим часом. Насолоджуйтесь зараз своєю прилипучою ’жуйкою’. Це скоро мине. В мене такий же син був. Тепер в 9 років не дозволяє навіть пестливі слова йому говорити. А раніше мене навіть в магазин не пускав ’нецьоманою’ перед виходом. Доводилося навіть додому повертатися, якщо забував мене поцілувати. А тепер, що є я вдома, ще нема))
Живчик-счастливчик• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
В мене 13-річний їжак. А після 3-х років сказав Не потрібно мене цілувати, бо мені вже три роки )) але ще й в 7 років міг сідати мені на коліна, разом читати і грати в настольні ігри. Та й зараз в карти, нарди можемо.
Света С Приветом• 11 июня 2023
У меня тоже такая дочь, ей 5,5. Меня не бесит. Человек такой маленький, а полностью состоит из любви. Это так классно. Наслаждайтесь, пока есть такая возможность. Моя тоже меня везде целует, и в магазине, и в транспорте. И много раз в день говорит, что любит. Это же счастье.
Конечно, объясняю, что не принято долго целовать кого-то на людях. Потому стала делать этого меньше.
Дайте ей наполниться и потом это пройдет.
И никогда не отпускайте объятия, пока ребенок не сделает этого первый. Или, если что-то горит в этот момент, делайте это мягко
4есотка• 11 июня 2023
Я была в детстве как ваша дочь. Маму тоже бесило, отталкивала, говорила ’что ты как кошка ко мне липнешь’. А потом стала упрекать, что я холодная и неласковая. А мне действительно трудно было строить отношения, всегда была готова, что могут оттолкнуть
Чувиха• 11 июня 2023
Ответ дляВыФсеВрете
+, а потом ноют, что дети вырастают не такие как им хотелось
Чувиха• 11 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Тоді автор все одно буде нити, що дитини занадто холодна. Судячи по манері написання, їй завжди щось не так буде
Відморожена• 11 июня 2023
Все норм! Моя точно такая же! Виснет постоянно, обнимается, целуется. На ночь засыпает, обнимая меня руками.
Может на улице целовать руки.

Читала когда-то где-то что у детей пик выраженной любви к родителям лет в пять. Помню себя, дарила маме подарки, рисовала рисунки. Ну как дарила - передаривала те вещи, которые у меня были и была очень сильно за это отругана. Что нельзя так дарить. Это неправильные подарки. Больше попыток сближаться с мамой не предпринимала. В подростковом возрасте были очень плохие отношения с мамой.

Не совершайте, пожалуйста, ошибки моей мамы, не отталкивайте, вашу девочку!

Наслаждайтесь этим выражением ее любви.

В 14 лет этого уже не будет.