"Спочатку окупанти підірвали Карлівське водосховище, потім Каховську ГЕС, потім підривали інші гідроспоруди в окупованій частині Запорізької області. У Запорізькій області вони очікують прориву Сил оборони, тому, щоб уповільнити наше просування, вони вдалися до цієї тактики, коли знову підірвали гідроспоруду на річці Мокрі Яли. Але це не впливає на просування Сил оборони", - сказав Шершень.
Окупанти підірвали дамбу на Донеччині, виникло підтоплення
pravda.com.ua
› ...
Перевести эту страницу
2 часа назад — ’Спочатку окупанти підірвали Карлівське водосховище, потім Каховську ГЕС, потім підривали інші гідроспоруди в окупованій частині Запорізької ...
Окупанти підірвали ще одну дамбу - цього разу в районі ...
informator.ua
› okupa...
Перевести эту страницу
14 минут назад — ’Спочатку окупанти підірвали Карлівське водосховище, потім Каховську ГЕС, потім підривали інші гідроспоруди в окупованій частині Запорізької ...
pravda.com.ua
› ...
Перевести эту страницу
informator.ua
› okupa...
Перевести эту страницу
Николь1986• 11 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Це вже казяться,бо агонія.
Нам от этого не легче.
Ответ дляНиколь1986
Нам от этого не легче.
Мені легше,бо у дворі немає обдовбаних і бухих бурятів.Я живу звичайним життям.Дякуючи ЗСУ і Богу!Сплю ночами і вдень приляжу.А ви-не знаю.
Іде звільнення нашою землі.Мені нити немає чого,я молюся за наших захисників і донатю!
LentochkaV• 11 июня 2023
Бачу, 3 села Звільнено, дякуємо Зсу
Макарівка, Благодатне, Нескучне🇺🇦
Ответ дляLentochkaV
Бачу, 3 села Звільнено, дякуємо Зсу
Макарівка, Благодатне, Нескучне🇺🇦
Вже більше звільнено,але чекаємо офіційної інфи!
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
pravda.com.ua
› ...
Перевести эту страницу
informator.ua
› okupa...
Перевести эту страницу
pravda.com.ua
› ...
Перевести эту страницу
informator.ua
› okupa...
Перевести эту страницу
Вони готові тікати
Тільке це пояснення
А я наівно рахувала перші дні і думала ну 2 тижні, ну місяць, ну пів року...
А тепер закрутилось таке, що не спинити цю машину.
Це літо в моральному плані важче. На автоматі обслуговуєш себе і дітей, все як в сні і сплутались дні. Нічого не приносить радості, постійно в очікуванні а що ще гірше може бути. А гірше з´являється.
У мене все!
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Офіційно так ці
Ще є прориви на півдні
Диви,вже матрьошка дизлайк поставила,видно її апалчєнєц десь обсирається в окопах
Ответ дляStefaniya K.
И сразу обложилась контр аргументами, что она донатит и молится. Окей, людям не легче не потому, что они не верят в ЗСУ или не ждут освобождения, а потому что катастрофические последствия от этих изуверств. Это не для противопоставления с бурятами, а констатация факта. Пора бы уже котлеты и мух отдельно фасовать.
П.С.: дизлайк не я поставила, честно.
Ответ дляРойЛеля
У мене все!
Осенью будет намного хуже , когда одновоерменно несколько сотен дронов будут лететь .
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Росія будує заводи з виробництва дронів. У тому числі дронів-камікадзе. Через декілька місяців окупанти будуть здатні запускати сотні дронів типу Шахед одночасно. Збивати їх засобами ППО буде проблематично, бо протиракета коштує у рази більше і запаси таких ракет не безмежні. Я взагалі мовчу про протиракету Петріот. Одна така штука коштує 4.1 млн $ (!!!). Собівартість дрона типу Шахед — від 10 тисяч $.
Я не військовий експерт, звичайно, але трохи розумію в логіці. Варіантів, здається, лише три: або 1) знищити ті заводи, але навіть у такому випадку виробництво можуть розгорнути у Вірменії, наприклад, або 2) будувати ешелоновану оборону сучасних зенітних установок типу Гепард, оснащені міні-РЛС і які знищують ціль дешевими снарядами/кулями, а не складними протиракетами та/або 3) теж виробляти багато подібних дронів і продемонструвати ворогу взаємну вразливість, або навіть переважаючу силу в такому компоненті озброєнь.
У нас є пару-трійку місяців. Коли ворог направляв, наприклад, на Київ 30 дронів, то в межах території столиці ППО збивало біля 15 у тому числі дуже дорогими протиракетами. Тобто лише половину цілей (бувало по-різному) збивали на шляху до міста. Якщо піде одразу 300… то буде дуже складно, якщо ми не підготуємось.
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Ответ дляStefaniya K.
pravda.com.ua
› ...
Перевести эту страницу
informator.ua
› okupa...
Перевести эту страницу
pravda.com.ua
› ...
Перевести эту страницу
informator.ua
› okupa...
Перевести эту страницу
Та щоб їм пусто було, гандони.
Україну як молоду красиву дівчину б´ють і гвалтують. Серце в куски. Скільки потім лікувать ті рани і відмивать від їхньої воні.
Боже, нащо ти нас лишив і як міг це дозволити. Чи ти чуєш?!
Ответ дляSara-a
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Це піздец канєшно
Ответ дляSara-a
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Вроде завод начнет работать с 2024 года . Но кто его знает . Это жопа конечно , полная
Ольга-f5e3• 11 июня 2023
Ответ дляSara-a
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Пиздец если это действительно так будет
Ответ дляOnyx83
П.С.: дизлайк не я поставила, честно.
Мені байдуже на вашу думку
Україна понад усе• 11 июня 2023
Ответ дляmamaМия
Та може це кримчанки-запроданки)
Самки абізян.
ПоЧуХонтес• 11 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Вони готові тікати
Тільке це пояснення
Ой не знаю, Рамина тоже сомневается. Чмони чмонями, но выкурить их очень сложно будет