"Спочатку окупанти підірвали Карлівське водосховище, потім Каховську ГЕС, потім підривали інші гідроспоруди в окупованій частині Запорізької області. У Запорізькій області вони очікують прориву Сил оборони, тому, щоб уповільнити наше просування, вони вдалися до цієї тактики, коли знову підірвали гідроспоруду на річці Мокрі Яли. Але це не впливає на просування Сил оборони", - сказав Шершень.
Ответ дляOnyx83
И сразу обложилась контр аргументами, что она донатит и молится. Окей, людям не легче не потому, что они не верят в ЗСУ или не ждут освобождения, а потому что катастрофические последствия от этих изуверств. Это не для противопоставления с бурятами, а констатация факта. Пора бы уже котлеты и мух отдельно фасовать.
П.С.: дизлайк не я поставила, честно.
А может пора бы уже научиться не сраться между собой ?
Враг у нас один, а переживают все по-разному.
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Ой не знаю, Рамина тоже сомневается. Чмони чмонями, но выкурить их очень сложно будет
Так. ?
Елена 2016• 11 июня 2023
можно вопрос не по теме, где смотреть списки освобожденных сегодня пленных????????
Ольга-f5e3• 11 июня 2023
Ответ дляЕлена 2016
Ольга-f5e3• 11 июня 2023
Ответ дляЕлена 2016
спасибо вам!!! руки трясутся...
Пусть все у Вас будет хорошо!!!
Dark_Yasna• 11 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
Диви,вже матрьошка дизлайк поставила,видно її апалчєнєц десь обсирається в окопах
аж семь
Елена 2016• 11 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Пусть все у Вас будет хорошо!!!
он!! мой коллега!! спасибо вам!! Саша ... пусть все буду живы.
Ольга-f5e3• 11 июня 2023
Ответ дляЕлена 2016
Радуюсь вместе с Вами!!!!!!
svetlapanna• 11 июня 2023
Ответ дляSara-a
Осенью будет намного хуже , когда одновоерменно несколько сотен дронов будут лететь .
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Росія будує заводи з виробництва дронів. У тому числі дронів-камікадзе. Через декілька місяців окупанти будуть здатні запускати сотні дронів типу Шахед одночасно. Збивати їх засобами ППО буде проблематично, бо протиракета коштує у рази більше і запаси таких ракет не безмежні. Я взагалі мовчу про протиракету Петріот. Одна така штука коштує 4.1 млн $ (!!!). Собівартість дрона типу Шахед — від 10 тисяч $.
Я не військовий експерт, звичайно, але трохи розумію в логіці. Варіантів, здається, лише три: або 1) знищити ті заводи, але навіть у такому випадку виробництво можуть розгорнути у Вірменії, наприклад, або 2) будувати ешелоновану оборону сучасних зенітних установок типу Гепард, оснащені міні-РЛС і які знищують ціль дешевими снарядами/кулями, а не складними протиракетами та/або 3) теж виробляти багато подібних дронів і продемонструвати ворогу взаємну вразливість, або навіть переважаючу силу в такому компоненті озброєнь.
У нас є пару-трійку місяців. Коли ворог направляв, наприклад, на Київ 30 дронів, то в межах території столиці ППО збивало біля 15 у тому числі дуже дорогими протиракетами. Тобто лише половину цілей (бувало по-різному) збивали на шляху до міста. Якщо піде одразу 300… то буде дуже складно, якщо ми не підготуємось.
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Я скажу свою думку. Чому ми не будуємо?
Я знаю завод, який ремонтує літаки.. фінансування джуе погане. обстріли часті.На тому заводі бронь має бути, але ТЦК стояло під ворітьми і роздавало повістки.. Люди місяцями під дверим стояли, деяких співробітників доправили до начального центру.Ось і все, що треба знати про нашу обороноздатність.
svetlapanna• 11 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Та щоб їм пусто було, гандони.
Україну як молоду красиву дівчину б´ють і гвалтують. Серце в куски. Скільки потім лікувать ті рани і відмивать від їхньої воні.
Боже, нащо ти нас лишив і як міг це дозволити. Чи ти чуєш?!
А я читаю. як прославні віруючі расіі моляться за своїх падлюк, які в чужій країні вбивають, а вони моляться ..напевне ії бог чує краще ..
В мене віри немає, не вірю вже
Ответ дляРойЛеля
А я наівно рахувала перші дні і думала ну 2 тижні, ну місяць, ну пів року...
А тепер закрутилось таке, що не спинити цю машину.
Це літо в моральному плані важче. На автоматі обслуговуєш себе і дітей, все як в сні і сплутались дні. Нічого не приносить радості, постійно в очікуванні а що ще гірше може бути. А гірше з´являється.
У мене все!
Как говорят специалисты- у Вас психологическое выгорание
Елена 2016• 11 июня 2023
Ответ дляviika65
у Вас кто- то в плену?
коллега, сегодня освободили!!! парень сирота...
ПоЧуХонтес• 11 июня 2023
Ответ дляОленёнок
О боги, новых военных экспертов подвезли… Рамина, это кто вообще такая? 😂
Ну да, здесь то все намного компетентнее)