Катастрофа• 12 июня 2023
Підкажіть по білетам на поїзд
Потрібно взяти 4 білета на поїзд із Мукачево або Ужгорода до Києва
На сайті залишились залишки ( по одному місці в різних вагонах)
Нам потрібні білети на 28 червня
Дивлюсь 27 червня - багато білетів
Як ви думаєте ще додадуть нові вагони?
Чи брати що є?
Нам потрібні білети на 28 червня
Дивлюсь 27 червня - багато білетів
Як ви думаєте ще додадуть нові вагони?
Чи брати що є?
#Пойду_кгадалке• 12 июня 2023
может повезти, может нет) я бы лучше купила в разных вагонах, а потом бы сдала их, если появятся новые. Лучше потерять небольшую сумму, чем пролететь с билетами.
СкиниУскачи!• 12 июня 2023
Особисто я думаю, не додадуть. Брвла б, що є. Якщо з´являться, ті здати (втратите 50 грн на квитку)
Файна_зупка• 12 июня 2023
Ще додадуть. В 81/82 їде 17 вагонів. Як тільки в вагоні лишається декілька місць, то додають нові вагони.
Катастрофа
• 12 июня 2023
Ответ дляРятівник Малібу
много мест, или вас сам поезд не устраивает?
Нам нужно выкупить одно купе
И выезжать не рано утром