Білка в колесі• 12 июня 2023
Бесплатные ресурсы с математики.
Подскажите, если ли бесплатные ресурсы по типу - вчи.юа, которые закрыли уже как пару месяцев.
Может что-то похожее есть для младшешкольников?
Физрукая• 12 июня 2023
Ви вчитель чи мама? Якщо мама, то питайте вчителя. Є ресурси, які для державних шкіл безкоштовні, і вчителі можуть додати своїх учнів. Але лінуються.
Кумедний ґудзик• 12 июня 2023
На сайті МійКлас готуємось до ср і кр - дуже допомагає, теми співпадають.
miyklas.com.ua
Білка в колесі
• 12 июня 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Сайт ’На урок’
Там много тестов с ошибками и честно говоря они редко хорошего качества
Білка в колесі
• 12 июня 2023
Ответ дляCatyK
немного платный, но хороший ресурс - приложение и программа на комп ’розумники’ от эдугеймс, там математика, укрмова и ЯДС, всё в полуигровой форме.
А какая стоимость?
Спішу - перекидаюсь• 12 июня 2023
В ігровій формі завдання для початкової школи та матеріали 5-6 класу
Физрукая• 12 июня 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Он бесплатный первый месяц или вроде того. А вот для гос. школ бесплатный вообще.
Спішу - перекидаюсь• 12 июня 2023
Ответ дляФизрукая
Я пишу, як вчитель математики, тому так, що стосується оплати
Физрукая• 12 июня 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Автор так і написала, вона питає як мама чи як вчитель)
ГонУрова дівка• 26 июня 2023
Ответ дляФизрукая
Цікаво, які є безкоштовні ресурси для держаних шкіл?
Физрукая• 26 июня 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Вище писала.
ГонУрова дівка• 26 июня 2023
Один ресурс - Матифик, на який по факту можуть і батьки зареєструвати. Тому нема чого на вчителів злюкатися.
Ще щось можете запропонувати? Безкоштовне, щоб виключно через школу, щоб ліниві вчителі працювали, а не задарма гроші отримували?
Физрукая• 26 июня 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Батькам безкоштовно там мало що доступного.
Тригернуло вас недаремно, вочевидь. Хоч про ’задарма гроші отримували’ я не писала.
ГонУрова дівка• 27 июня 2023
Ответ дляФизрукая
Так, коли кажуть відверту неправду, дуже важко стриматися. А інформація про те, що для державних шкіл є безкоштовні ресурси (з математики), а вчителі лінуються з ними працювати - то є брехня...
Я - звичайна мама зі звичайними дітьми, які теж навчаються, яким я теж намагалася знайти онлайн безкоштовні толкові можливості навчатися. На одному якомусь ресурсі, з одного певного предмета такого немає. Безкоштовно - тим більше.
Було б чудово, якби була в нас загальнодержавна, безкоштовна у користуванні, платформа з величезним банком завдань. На жаль, такого немає.
Для середньої школи в царині математики дуже непогана ВШО. Але для багатьох дітей там буде замало матеріалу для закріплення, автоматизації.
Є платний GIOS - теж чудовий, але платний і так само завдань там замало.
До речі, автор, для початкової школи я про ось такий додаток читала: (нічого не можу сказати, ним не користувалася, в мене діти набагато старші)
Физрукая• 27 июня 2023
Вам в школі сказали, що матифік для них платний?
Ну добре. Тоді це правда, вірте і далі всьому, що вам говорить директор.