Веселуха Муха• 12 июня 2023
Який краще стільчик від народження обрати малюку
Прошу підказати який краще обрати стільчик-гойдалку Carrello Cascata або Chicco Polly magic relax. Дякую за поради
Я не чарівниця вам• 12 июня 2023
Чіко це не гойдалка, це просто стілець, який має лежаче положення і дугу з іграшками. в нас такий був, задоволені, продала на олх за пару днів)
Тролю як можу• 12 июня 2023
Чіко краще, але гойдалки и стільці для годування то трошки різне. Є в одному стільчику, але підкачуючі центри, то трохи інше. Мої діти не полюбили такий аксесуар, брала в оренду декілька видів.
Сладко-соленая• 12 июня 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Пег перего
Плюсуюсь. Они намного лучше и аккуратнее Чикко.
Снежнакомка• 12 июня 2023
Користувалися Пег Перего Татамія, дуже сподобалось. Все в одному - стільчик та гойдалка