неДоЖиру• 12 июня 2023
черги на кордоні
хто знає, яка причина величезних черг на кордоні в Польщу
Мишка-шалунишка• 12 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Это плохо. Интересно, а на долго ли? Ему через два дня выезжать...
Пишуть, що вже вирішують питання.
Ответ дляДобродійка
Моему аж трое суток! И еды много с собой не возьмёш. Портится и укачивает его. Я никогда не ездила через все эти таможни. Люди, подскажите, пожалуйста!!! Может ли ребёнок там в туалет сходить? Есть ли там возможность купить чай, бутер или хоть чипсы? Вдруг застрянет автобус на 5-10 часов.
Раз їхали через польський кордон, стояли 6 годин, туалет був, чай теж був там волонтери були самі пропонували, іншим разом вертались через Угорщину, то 12 годин ні туалетів, ні магазинів щоб шось купити поїсти-попити.
Мого теж дуже укачує, дала таблетки, попросила щоб солодкого не їв, та він вже сам знає шо можна шо ні
Редисочка• 12 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Там, де це?
В черзі в полі немає магазинів.
В самом пункті пропуску є.
В черзі в полі немає магазинів.
В самом пункті пропуску є.
Добродійка• 12 июня 2023
Ответ дляИри_на
Будь ласочка, напишіть назву таблеток!!!! Я завтра куплю йому в дорогу!
Добродійка• 15 июня 2023
Ответ дляИри_на
вибачте не заходила, якщо актуально ще, то я брала такі
Дякую! Купили трохи інші. Зараз якраз у дорозі.