Стріляний птах• 12 июня 2023
На літо не буде субсидії?
У мами пенсія 3300. На зимовий період була субсидія. І на літній теж була в минулому році, а зараз немає. Хто вкурсі, при такому доході вона вже не нараховується? Комунальні літом приблизно 1000 грн, свій будинок, доставка газу, газ, світло, вода.
НЛОша• 12 июня 2023
Ответ дляСтріляний птах
От і я думаю, що вже не буде. Але це якось дивно, при доході 3300 вони рахують, що це нормально для життя і оплати комунальних
Они считают вам свет, воду и газ в ’межах норм споживання’. Доставка-это ваши проблемы.
Классно?
Гуляю босоніж• 12 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
Який регіон? Бо мені трохи більше, але нас 2
Житомир
муха в кедах• 12 июня 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Житомир
Дякую, у мене київська область.
Це на одного 77грн?
АсобеннАя• 12 июня 2023
На доставку газу немає субсидії. Такий прикол від злодіїв. І так, скоріш за все , не буде лвтньої субсидії. Моїй бабусі не дають ніколи її на літо , при таких же розкладах.
Говорю-балакаю• 12 июня 2023
Многим сейчас нужно переоформлять субсидию в связи с передачей этого вопроса в ПФУ, всегда надеются отсеять тех при этом, кому субсидия не положена.
Лорка-хлорка• 12 июня 2023
Доход семьи из 4х человек- 9000 грн. 2 маленьких ребенка.
Уже два месяца субсидия в рассмотрении, подавали онлайн, два раза статус верификация... Не пойму в чем прикол....
Платежи за зиму 3к+, сейчас до 2к грн.
Уже Не платим с этого месяца- не за что. Мужу зарплату урезали и ещё и не платят во время.
Платежи за зиму 3к+, сейчас до 2к грн.
Чудовий каламбур• 12 июня 2023
Ответ дляСтріляний птах
Они считают по нормам,а не по тому, сколько мама платит за дом
Кашка-маняшка• 12 июня 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Не знаю, в прошлом году суммы приходили все время. Сейчас ничего нет
я вже дозвонилась в ПФ. немає на літній період субсидії (особисто у мене).
порадили прийти з доками переподати на субсидію на літній період.
Баба_Воля• 12 июня 2023
В мами 3500 пенсія.додали десь з березня,субсидію на літо вже забрали,нема нічого теж.