Скляна миша• 12 июня 2023

У кого світле волосся, вам допоміг лазер?

Фото бедра, я не голю там і на них волосся найсвітліше отаке. На голенях трохи темніше і товще волосся. Під пахвами і на лобку ще трошки темніше і жорсткіше, але все одно світле відносно і не так густо росте як у інших.
В цих зонах я періодично користуюсь станком.
Хочу зробити лазер повністю ніг, під пахвами і інтимну зону повністю.

Дівчата, хто також світленький, вам взяв лазер?
автор Скляна миша • 12 июня 2023
*вас
вре_Динка• 12 июня 2023
мої бедра не бере лазер
голені, пахви, бікіні - так, бедра - ні. роблю на вакуумному
Все і одразу• 12 июня 2023
світле, пушкове, сиве волосся лазер не візьме взагалі.
лазер його не бачить, в ньому нема пігменту.
Пупуговка• 12 июня 2023
А зачем такие удалять? Они светлые, не видно. Женщины Бразилии вот до такого состояния их осветляют не удаляя, мне нравится такой подход
автор Скляна миша • 12 июня 2023
Ответ дляПупуговка
от на бедрах і не чіпаю бритвою) на голенях вони вже темніші і їх видно, тому доводиться брити.
просто якщо робити лазер, то думаю можна було б одразу все одним махом)
Русні здаПи• 12 июня 2023
Ответ дляСкляна миша
Навіть не мрійте .
Асталависта бэйби• 12 июня 2023
У меня на руках белые, а на ногах темно-русые. Руки мастер даже не взялся делать, ноги норм. В промежности светлые, еще и гормональнозависимая зона, наверно так никогда волосы там не уйдут в 0. Лобок русый давно лысый.