Ажурная мышь• 12 июня 2023
Ответ дляGreen14
Кажуть, то фейк.
Фейк типа в том, что другой рус радовался, а не тот, которого сожрала акула.
Но пох, абсолютно пох.
Та ладно з акулою, ви мені поясніть: з кенгуру то є правда чи фейк? І якщо правда то як так сталося що вони без штанів біля тварини опинилися, бо я не можу уявити щоб кенгуру роздягав спочатку одного потім другого.
От не знаю чому, але в мене це питання з голови не виходить , як то могло статися?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 12 июня 2023
Ответ дляLidiyaZi
Можливо, кенгуру просто приєдналося до дійства?
Ответ дляLidiyaZi
Конечно правда. Пока кенгуру насиловала первого, второй ждал своей очереди, штаны снимал
Ответ дляLidiyaZi
А что там с кенгуру?