Голубка миру• 12 июня 2023
Болгария: вашим детям отменили лагеря?
У вас отменили лагерь ребенку летом в Болгарии? Если нет, то готовы вы отпустить ребенка, не зная какое будет качество моря?
Плекаю думи• 12 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Могут отпустить, но скажут купаться только в бассейне.
В бассейне еще легче чем-то заразиться
Холодная каша• 12 июня 2023
Не відмінили, правда табір аж на початку серпня. В інста сьогодні виставляли відео - вода чиста, щодня санстанція робить забір води, все під контролем.
halla-d95e• 12 июня 2023
Наші діти їдуть через тиждень. Ніхто нічого не відміняє. Але я особисто не готова психологічно купатися в морі зараз. Можливо, морські течії дійсно розбавлять оті нечистати, які попали в море. І концентрація буде не шкідлива для людей. Можливо, діти будуть в басейні купатися. Не дуже вірю в те, що хтось нам правду скаже.
halla-d95e• 12 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
РОбити забір води і говорити правду людям якось не рівнозначно. Думаєте болгари готові зірвати сезон?
Холодная каша• 12 июня 2023
Ответ дляhalla-d95e
Якщо у них там масово почнуть травитися люди - то це гірше, аніж заборона купання
halla-d95e• 12 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
Можливо й так. Просто ситуація зараз така, що не знаєш чого боятися навіть.