Невгамовна шахиня• 08 июля в 10:56

Допоможіть по Румунії і бронюванню житла

Хтось може їздив на море через Румунію? Мені потрібна там зупинка ночувати. А в якому місті дивитися? Я не водій, я не знаю де «пролягає маршрут щоб подивитися», але припускаю що на Болгарію та зах.частину Греціі всі їдуть +- однаково (з Чернівців). Допоможіть зорієнтуватись
O-Yumi• 08 июля в 10:57
Чому тільки з Чернівців? Через Ізмаїл теж їдуть... Треба розуміти звідки їдете й куди саме, яку відстань збираєтеся проїхати за день...

автор Невгамовна шахиня • 08 июля в 11:04
Ответ дляO-Yumi
Збираємося через Чернівці це точно, бо як в тому році все. І їхати ну годин 8-9, ну 10 максимум, бо ми з дитиною , вона довго не дасть везти себе без перерви. Відстань не підкажу. І місто яке в тому році було, я не пам’ятаю
автор Невгамовна шахиня • 08 июля в 11:06
Ответ дляO-Yumi
Просто в той раз спали в готелях. А зараз от коли бронювали готель в чернівцях, то це 3500+ грн
А я хопа, на олх ввела подобова оренда кв., то там 1000.
То я думаю пошукати квартири і по Румуніі
забиякина• 08 июля в 11:16
Постройте маршрут в Гугле сами, это несложно, водителем не нужно быть
Найдите середину условную и ищите жильё.
Возможно, Бухарест и посередине будет
Ручки-Крючки• 08 июля в 11:21
Якщо одну ночівлю плануєте, то може не в Чернівцях, а в Сучаві тоді ночуйте.
автор Невгамовна шахиня • 08 июля в 11:24
Ответ дляРучки-Крючки
А сенс тут в чому заключається? На вечір кордон швидше проходиться
Ответ дляРучки-Крючки
…?
O-Yumi• 08 июля в 11:26
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ночуйте в Брашові тоді. Він приблизно в середині шляху. Гарне місто. Але не впевнена, що там буде дешево...
Ручки-Крючки• 08 июля в 11:29
Ответ дляНевгамовна шахиня
Проходите контроль, ночуєте і далі по Румунії вже їдете спокійно. Хоча, ви не написали куди точно їдете і звідки. Ми в Болгарію їздили з І-Ф взагалі без ночівлі, але тоді не було черг на кордоні і ми недалеко їхали. Якщо в Созополь наприклад, то це значно довше і я б вже десь зупинилася. Там немає автобанів, будете селами і містечками їхати

автор Невгамовна шахиня • 08 июля в 11:46
Ответ дляРучки-Крючки
Ми з Києва. Спершу Влас, потім Керамоті чи острів отой, як його..
автор Невгамовна шахиня • 08 июля в 11:49
Ответ дляРучки-Крючки
Я якщо чесно теж не хочу в Чернівцях, бо в той раз ми приіхали в 15-16 десь. Ну тобто ще можна було б в дорозі бути краще

А які черги на кордоні в вечірній час? Вранці в 6 ранку ми були 4 в черзі
Аноним_Русалка• 08 июля в 12:41
Ответ дляНевгамовна шахиня

Я часто езжу в Румынию из Киева. Обычно бронирую гостиницу в Бакэу. Мне норм. Если вам слишком много ехать, то посмотрите Сучаву или Роман. Но границу рекомендую проходить в первый день, что бы на следующий спокойно ехать и четко понимать время. Тк граница может быть и 1 час и 8 часов. А если вы с утра застрянете на 4 часа то и весь график дня сдвинется. А так во сколько прошли, во столько прошли, вас уже ждёт ночлег вне зависимости от времени приезда и следующий день спокойно едете дальше.
автор Невгамовна шахиня • 08 июля в 13:02
Ответ дляАноним_Русалка
Нам би на ніч на кордоні встряти навпаки не треба. Ну а є якісь свідчення щодо того де вільніший трафік? Я дивлюсь чуть оі не через одесу, а чоловік - через чернівці і з здоровенною петлею потім по румуніі. Як на лівому варіанті. Каже що через одесу - розбита дорога і ти повзеш а не їдеш все одно. Це правда?
Аноним_Русалка• 08 июля в 13:30
Ответ дляНевгамовна шахиня
Есть группы в тг по пунктам пропуска, но ситуация меняется очень быстро и активность не большая в этих группах. Я бы на вашем месте ехала через Черновцы, тк здесь дорога в основном по Украине норм, местами конечно не очень, но в общем проехать можно, по Молдове дороги жесть. И да, мне легче постоять под вечер неизвестно сколько, но точно знать что скоро я лягу отдыхать, а не с утра и еще огого ехать. Меня граница очень утомляет. Если решите так ехать не поворачивайте в районе Калиновки на Хмельник, ориентируйтесь на Винницу и дальше по объездной в сторону Хмельницкого.
автор Невгамовна шахиня • 08 июля в 15:17
Ответ дляАноним_Русалка
А Ви їздили через Одесу? Я бачу по карті що Одеса межує з молдовою, і тої румунії там потім не так багато. Але ти два кордони проходиш. А якщо широким кругом - то лише один (без молдови)
То мене цікавить яка там дорога (і одеське шосе, і та ділянка молдови і румуніі); і чи довше проходити ті кордони ніж той що на Сучаві.
Якось так. Чи є факти? Чи чисто як повезе. Поїздка в серпні
МаксХмара• 08 июля в 20:37
Ответ дляO-Yumi
Мені здається через Брашов не їдуть на відпочинок. Ми ні машиною, ні автобусом жодного разу його не проїжджали.
МаксХмара• 08 июля в 20:38
Ответ дляНевгамовна шахиня

О 20-й перезміна, майте на увазі.
O-Yumi• 08 июля в 20:57
Ответ дляМаксХмара
Ми як раз машиною двічи їхали саме через Брашов
МаксХмара• 08 июля в 22:44
Ответ дляO-Yumi
Певно ви спеціально так маршрут прокладали, щоб зупинитися там. Ми прокладали, щоб швидше дістатися узбережжя Болгарії.