Чавонадо• 12 июня 2023
Компенсація за загублений товар на Укрпошті, якщо було сплачено частину коштів
На картку продавця.
Наприклад, товар коштував 400 грн. 300 грн покупець оплатив на картку, а інші 100 грн - накладеним платежем. Відповідно, оціночної вартості товару немає (або вона дорівнює тим 100 грн). Укрпошта губить посилку. Яким чином компенсується сума?
Чавонадо
• 12 июня 2023
Зарахування було не з картки привату. В особистому кабінеті привату у продавця прізвища відправника коштів немає. А на пошті будуть вимагати показати підтвердження оплати на картку ?
Файна_зупка• 12 июня 2023
Оціночну вартість мав вказати відправник-400 грн.
Якщо вказав 100: значить 300 з нього і 100 з пошти.
Якщо вказав 400 - всі претензії до пошти, через місяць, півтора повернуть.
Файна_зупка• 12 июня 2023
Ой, там щє ж наложка.. З продавця виходить 300 Вам, а з пошти 100 грн. його ( це якщо оцінка 100)
Не повезло продавцю.. Геморна ситуація
Файна дівка• 12 июня 2023
Ответ дляФайна_зупка
Не повезло продавцю.. Геморна ситуація
Ничего не должен продавец. Она товар отправила. Дальше дело почты
Идууу--уууу блин• 12 июня 2023
оціночна завжди = сумі наложки.
Вини продавця немає, якщо ви самі захотіли укрпоштою. Нічого вам не треба в такому випадку повертати. Друге діло, якщо продавець сам наполіг укрпоштою.
Вони вже три місяці посилки гублять.
Файна дівка• 12 июня 2023
Ответ дляЧавонадо
Никто ничего не будет спрашивать у вас. Может быть когда-то возместят 100 грн и всё
Ромашкинная• 12 июня 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
оціночна завжди = сумі наложки.
Вони вже три місяці посилки гублять.
о місцеві продавці)))
тобто люди з сіл другий сорт, який можна не поважати
девочки нет продаж😂
Идууу--уууу блин• 12 июня 2023
Ответ дляРомашкинная
о місцеві продавці)))
девочки нет продаж😂
Шось я не зрозуміла вашого посилу. Для чого тут люди з сіл? Чому ви їх ображаєте?..
Укрпошта у квітні загубила 3 мої посилки, мої оплачені продавцям 600грн канули у минулому.. які можуть бути до продавців претензії? Я сама обрала тоді уп, економно хотіла, ага
і тепер я категорично проти відправок укрпоштою, тим паче наложкою, бо можу не побачити ні грошей, ні товару... покупців попереджаю коли просять відправити нею.
Відправляю посилки тільки по передоплаті вже, і відповідальності за укрпошту не несу.
Аленький носочек• 12 июня 2023
Ответ дляЧавонадо
Вам 100грн в мінус пішло?? )))
ЗАБУДЬТЕ про то, ніхто нічо не поверне, а нервів і часу стратите на пару тисяч
Аленький носочек• 12 июня 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
ну
народ мяко кажучи дивний
мудрості , що ’скупий - платить двічі’ - ніхто не чув раніше,
Укрпошта, - взагалі ТАБУ , років 5 вже, ще від початку ковідів. про це чітко написано, в умовах доставки.
відправляю НП, Міст, делівері
зазвичай повна предоплата, в окремих оговорених випадках, 300 аванс на доставку, решта післяплатою (наложка), то коли хочу отримати готівкою.
і саме важливе! - в любому варіанті, оголошена вартість вказується реальна!, на деякий товар - спеціально ставлю завищену вартість,
народ мяко кажучи дивний
відправляю НП, Міст, делівері
Морковку дай• 12 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Ну так продавець оцінив в 100 а не 400, значить 300 то проблеми продавця
Чавонадо
• 12 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Продавець виконав умови зі свого боку - відправив замовлений товар. Чому це його проблеми?
Покупець обрав доставку Укрпоштою
Файна дівка• 12 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Нет. Продавец не может оценить больше, чем сумма наложенного платежа
Морковку дай• 12 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
А в чому логіка 300 платити а 100 на наложку залишати?
Файна дівка• 12 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Это вопрос к покупателю))
Морковку дай• 12 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Самі придумали?
Все можна
То оцінка не може бути менша за наложку, а навпаки можна
Все можна