Папобус• 12 июня 2023
Пляж, гола жінка, чоловіки і мій мужчина
Приїхали на пляж озера, мій мужчина побачив голих людей (2 чоловіка і жінка), почав говорити, що він не розуміє цього, але з іншої сторони у нього була ерекція. У нього така реакція була, тому що як я розумію він не може спокійно реагувати на вигляд голого тіла. Я нудистів на звичайному пляжі теж не розумію, але абсолютно спокійно реагую на те, що бачу голе чоловіче тіло. Якось мені не холодно і не гаряче, просто не дивлюсь і не акцентую на цьому уваги. А у нього така реакція, що хочеться завалити лопатою су ка*лять... Боже, я ніколи не знайду чоловіка, який буде мене влаштовувати😢 мабуть не дано мені бути з парою😓😓 самотність мені світить((
Ластоноша• 12 июня 2023
Меня тоже возбуждают голые мужчины,но люблю и сплю с мужем 21 год уже...
Папобус
• 12 июня 2023
Ответ дляЛастоноша
Мене ніхто не збуджує окрім мого мужчини, тому мені не зрозуміти ні Вас, ні мого мужчини
Карамелька• 12 июня 2023
Так надо бегом в кусты бежать, ловить момент, им а следующий раз перед пляжем занимайтесь сексом
Хвець-тець• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
у мужчин так не бывает
Папобус
• 12 июня 2023
Ответ дляВиннипуховна
Може він латентний гей?
Чоловіки були пізніше... Спочатку він побачив голку жінку... Потім ерекція була... Голові чоловіки пізніше
Яжемать Мне можно• 12 июня 2023
Каждый думает в меру своей распущенности. Ваш представил себя участником этой голой тусы мжм.
А я, видимо, старею. Была в немецкой сауне. И как в том анекдоте про эксбицтниста в лифте и тетку с сумками с базара.
olena_shch• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Ви це ви, ви це не всі інші разом і кожен окремо.
Значит надо• 12 июня 2023
Тю, меня тоже красивые голые мужчины возбуждают, но сплю то я только со своим вообще не идеальным, хотя он так не считает, но то такое😀
Джонсонюк• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Удалено администрацией...
Вы сами понимаете, что это ненормально.
бЭйбА• 12 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Напишите анекдот
Папобус
• 12 июня 2023
Ответ длябЭйбА
Помахал хвостиком от радости)
Вывозите его чаще, может это пройдет
Хочу вивезти в ліс і закопати в землю
Значит надо• 12 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Расскажите анекдот
Джонсонюк• 12 июня 2023
Ответ дляЗначит надо
У вас мокребт трусы, клитор набухает, соски дыбом встают?
Зліпок ступні• 12 июня 2023
Я женщина, у меня ничего не встаёт. Но если потекут слюни при виде симпатичного парня, то это не значит, что я готова с ним перепихнуться. У вашего мужчины нормальная реакция.
Папобус
• 12 июня 2023
Ответ дляХвець-тець
у мужчин так не бывает
Тоді мені світить самотність... Прикро канешно(
Викупана• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Хочу вивезти в ліс і закопати в землю
А как Вы на просмотр порно реагируете? А сами смотрите?
Все возможно• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Хочу вивезти в ліс і закопати в землю
нормальна реакція у чоловіка. Радійте, що не імпотент
olena_shch• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Хочу вивезти в ліс і закопати в землю
Здоровая реакция здорового мужчины. Поинтересуйтесь физиологией хотя бы, бо 21 век , есть интернет и такая глушь.
А поговорить?• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Очень странно. Он мужчина и его возбуждают голые женщины. Это нормально. Гораздо хуже если б не возбуждали.
Нафига вам импотент?
Пописанная парта• 12 июня 2023
Ответ длябЭйбА
Помахал хвостиком от радости)
Вывозите его чаще, может это пройдет
думаєте, скрутить хвостику в’язи?
Виннипуховна• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
Удалено администрацией...
Ви наче тей Прігожин, тільки кувалди не вистачвє.
olena_shch• 12 июня 2023
Ответ дляПапобус
З такою обмеженістю і загонами так(.