Ламборджини• 12 июня 2023
Ким би ви хотіли/не хотіли працювати?)
От я наприклад, завжди цікавилась творчими професіями, хотіла б бути дизайнером, створювати одяг, але не вмію малювати🤣🤣🤣. А от такі професії як лікарі(медсестри, провізори) мене геть відштовхують, сам запах медицини/лікарень відлякує. Ще б я не хотіла працювати в сфері обслуговування, так як я інтроверт, і робота з людьми не моє) а що вам подобається та відштовхує?)
Ламборджини
• 12 июня 2023
Ответ дляБочка порохУ
Я вообще работать не хочу
Да да) і щоб гроші відразу на карту😊а я от хотіла б таку роботу, щоб очі горіли від щастя
буреЛОМКА• 12 июня 2023
Не хотіла б бути вчителем у школі. Хотіла б бути тревел блогером
Як Kara and Nate.
Кракадэ• 12 июня 2023
Хотіла бути нейрохірургом/не хотіла би працювати довбаним касиром (був досвід, це пекло)
Зараз підробіток маю лише, пишу статті на сайти.
Видна міленіалка• 12 июня 2023
Я вмію все вирішувати. Будь які питання в компанії, будь які проблеми. Був досвід- дістала документи з архіву, коли навіть юристи не могли цього зробити. Вигравала самостійно суд ( я не юрист і не адвокат), находила рішення надскладниз ситуацій. Я працював директором у великому холдингу. З початку війни все зупинилося. Тепер таку роботу я ніколи не знайду цікаву.
Я справді могла приїхати 1000 км за день і нормально вийти на ранок на роботу.
Вирішувала питання всіх рівнів, від сільських раз, до адміністрацій.
У моєму резюме написано : відкриваю будь які двері
Ламборджини
• 12 июня 2023
Ответ дляКракадэ
Касир в супермаркеті чи в Єві/просторі?
Кракадэ• 12 июня 2023
Ответ дляЛамборджини
Касир в супермаркеті чи в Єві/просторі?
В супермаркетах продуктовых.
Кумася• 12 июня 2023
Я знаю, що з мене вийшов би гарний лікар, але не склалося навчатися. Залюбки працювала б по професії -інженер,але в 99 році я не могла собі дозволити працювати за копійки.
Не працювала б на нудній нецікавій роботі, для мене це прибирання ( навіть дома не люблю прибирати), конвеєр на заводі, касир.
Ламборджини
• 12 июня 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Хочу бути гідом в Римі, працюю в банку (ненавиджу)
А яка зп в банку, якщо не секрет. Бо кажуть, що начебто норм платять?
Кумася• 12 июня 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Я в Німеччині, дівчина знайома без проблем влаштувалася в банк ( англ правда знає), програми такі ж, пропонують довгостроковий контракт. Ваша професія затребувана
Наивная Хо• 12 июня 2023
Я хотела бы выращивать цветы. Но не продавать, а чтоб продажами занимался кто-то другой, устала от работы в продажах (одно время нравилось, но из-за небольшого %покупателей, которым все не так, стало раздражать).
А так, в целом, если бы была возможность стать кем угодно, то воплотила бы детскую мечту и стала бы следователем или криминалистом.
короткопамятна• 12 июня 2023
Мріяла стати лікарем. Навпаки завжди любила цю атмосферу і романтизованість професії
Аноним Советчик• 12 июня 2023
Хотела б работать в сфере дизайна или судмедекспертом,не нравится клиниг профессии,продавец
Бяки-козяки• 12 июня 2023
Мріяла бути дизайнером одягу або журналістом(редактором)
По професії бухгалтер- не робота, а каторга((
АБВГДэшница• 12 июня 2023
Ответ дляЛамборджини
Я працюю в національному банку. Платять норм, але рівень стресу непомірний.