Бува і таке• 12 июня 2023
Як розвести плетучу троянду?
Є така троянда. Але не знаю як правильно мені її розвести щоб було багато її. Прошу дати поради перевірені.
Я прочитала спосіб, це коли одну гілку нахилити до землі восени і трошки засипати і так вона пустить корні весною) хтось так робив? дякую всім за поради)
Все буде Україна• 12 июня 2023
Советую купить с питомника. Даже если черенок укорениться, то зацветёт на 2-3 год, и будет значительно слабее привитого саженца.
Потужна махіна• 12 июня 2023
На Ютюбе гляньте, думаю там больше роликов на эту тему.
Видела как шкурку банана подвязывают к ножке розы, добавляют земли + оборачивают кульком. Роза пускает корешки.
Вашим методом я куст мяты рассаживаю - пригибаю все ку к земле и присыпаю землёй. Она пускает корешки.
Потужна махіна• 12 июня 2023
Кстати у меня ежевика сама так к земле пригибается и пускает корешки.
сама себе прекрасная• 12 июня 2023
Я схожим чином виноград розводила. Тільки гілка вкладається навесні і восени там були корінчики. Сформовану рослину відрізала від гілки і пересадила. Прижимаємо до грунту, трохи присипати і регулярно поливати.
Бува і таке
• 12 июня 2023
Ответ дляПотужна махіна
Я знаю так аґрус розводиться ще. Бо в мене гілочки які лежали на землі, всі пустили корні😁
Бува і таке
• 12 июня 2023
Ответ дляВсе буде Україна
З вами повністю згодна. Але мені от прям захотілося, спробувати ще самій.)
А ще мені далеко їхати по них 😁
Бува і таке
• 12 июня 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Ооо дякую за ідею. Я не знала що так можна з виноградом. Тепер спробую точно. ☺
Бува і таке
• 12 июня 2023
Ответ дляПотужна махіна
Цікавий метод 🤔🤔 обовязково подивлюсь. Просто думала дізнатися чи так хтось як я прочитала робив з трояндами чи ні. Якісь може нюанси є.
Паратруперсупер• 12 июня 2023
Я сою здихатися не можу.
А як у вас цвіте на минулорічниї паростках (як звичайна малина, ожина)? Чи якось інакше?
У мене старий сорт, росте як дурне, лиш хворіє, якщо не обробляти . Вже два роки не обробляю, може й зникне, хоча сумніваюся.
Мольфарочка• 12 июня 2023
Пригинаєте, прикопуєте і наступного року обрубуєте і викопуєте. Все легко, а тільки мені лінь так морочиться - пішла за 50 грн купила, яку хочу готову і радію
18 мнеУЖЕ• 12 июня 2023
Можно размножить Вашим способом, можно заморочиться и сделать прививку на шиповник.
Можно с черенков размножить, я в прошлом году все, что обрезала, не выбрасывала, а ставила в горшки в песок, поливала постоянно, часть прижилась и дала корешки. Правда, не знаю, что из этих черенков получится, посмотрим как зацветет.
__Kvitka__• 12 июня 2023
Ответ дляparele
Лучше на подвой прививать. Слабые эти саженцы получаются.
Это сорт Фламентанц его не нужно прививать
__Kvitka__• 12 июня 2023
Пригніть гілку, прикопайте її, і в місці прикопу покладіть зверху наприклад цеглину, цей напростіший і надійний спосіб. Якщо захочете прикопане відкопати і пересадити, то робіть це не раніше наступної осені. У вас дуже живучий сорт Фламентанц, можете почитати про нього в інтернеті.
Бува і таке
• 13 июня 2023
Ответ для__Kvitka__
Дякую. Я і не знала що за сорт . У сусідки ця троянда пустила саджанць - мені викопали. А на 2 рік вона вже почала цвісти. А зараз їй 3 роки)