Непереможна• 12 июня 2023

Вам нравится этот автомобиль?

Результат:
вже голосів: 59
37 (62.71%) Да
13 (22.03%) Нет
6 (10.17%) Свой ответ
3 (5.08%) Результат
Викупана• 12 июня 2023
Ответ дляНепереможна
1.5
полтора литра?
tolyu• 12 июня 2023
Ответ дляДокладальниця
Странно, что он против. Тойоты очень даже приличные. У меня Ярис
Мій чоловк наприклад проти вольво- бо вони дорогі в обслуговуванні. Хоча у нього субару, у мене Тойота. Також не дуже дешево в обслуговуванні. Але він ПРОТИ)
tolyu• 12 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
А кого ви туди хочете, слона поміщати?
Що значить нєвместітєльная?
В мене була яріс то я на ній в війну до кордону 6 перевезла, речі і вівчарку
Це також Яріс) але остання модель
А_мій_самий_самий• 12 июня 2023
Она очень страшная спереди.
Да и вобще - мини кроссовер это очень странный автомобиль.
Маленький, задним пассажирам места мало, багажник совсем небольшой...
Есть претензия на ’внедорожник’, но передний привод и слабый двигатель сводят её на нет.
Поверьте, атмосферный бензиновый двигатель 1.5 - этого достаточно в городе при спокойной езде, на трассе его будет не хватать.
Расход указан 7 л в смешанном режиме (для гибрида 4 л.) - в реальности по городу будет 9-10.
Гибрид стоит намного дороже, к тому же это не plug-in.
Зарядка батарея от сети не предусмотрена - заряжается только от генератора автомобиля при заведенном двигателе.
То есть электрика будет работать только в городских пробках, на скорости до 30км\ч.
Всё остальное время это будет обычный автомобиль с расходом 9-10 л.
Дорогая, непрактичная игрушка, с ужасным дизайном.
Аноним Советчик• 12 июня 2023
Ответ дляtolyu
Хм, у мене CHR. Хороший задній обзор, чого це ви)
Автор, по темі, посидіть в машині і зрозумієте чи ваша.
Може хто до чого звик 🤷‍♀️
Я обрала хайлайндер
Аноним Советчик• 12 июня 2023
Ответ дляtolyu
Це також Яріс) але остання модель
Яріс чи кололоа?
А_мій_самий_самий• 12 июня 2023
Ответ дляtolyu
Дивно, де ви знайлли у CHR - хороший обзор.
Якщо сісти на задній ряд - взагалі як ’в танкє’.
Віконця у задніх дверях набагато менші за розміром ніж у передніх.
Задне скло взагалі таке що його повністю перекриває середній підголовник.
Залізний кіготь• 12 июня 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Білий краще
Та ні, білі ніякі
Така бойова Я• 12 июня 2023
Ответ дляНепереможна
фото
Рав гибрид?
булоТАЙминуло• 12 июня 2023
Ответ дляНепереможна
фото
О да, мені такий стиль подобається є в тайоти і в хюндая
Залізний кіготь• 12 июня 2023
Ответ дляБегущаяпо
Ой ,очень нравится ,вот прям в око мне запала,сейча Ниссан навара,мерседес вито и для города Рено Клио,но хочу Тойоту Ярис ,муж как то против тойот ,но мне она очень нравится
В чоловіка ауріс мені не подобається.
Директриссимо• 12 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Яріс чи кололоа?
Там же шильдик виден. Ярис.
Аноним Советчик• 12 июня 2023
Ответ дляДиректриссимо
Там же шильдик виден. Ярис.
Відать я сліпонька
булоТАЙминуло• 12 июня 2023
Ось Кона, теж схожий стиль. Мені саме такі подобаються і не малі і не великі!
А_мій_самий_самий• 12 июня 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
В чоловіка ауріс мені не подобається.
І Яріс і Ауріс дуже надійні, практичні і економічні малолітражки.
Ці моделі дуже популярні по всьому світу.
Але ставити таку машину на 17 диски, піднімати її кліренс і продавати на 30% дорожче - це за за межею мого розуміння.
tolyu• 12 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я водій, задній ряд ц мене рідко занятий. Спритна машинка. Я на ній пів Європи обʼїздила.
Аноним Советчик• 12 июня 2023
Ответ дляtolyu
А на чому ви до того їздили?
Стриптизерка• 13 июня 2023
Ответ дляНепереможна
фото
В цьому кольорі ні, сріблясту дивилась - з виду непогана. Але після тестдрайву відмовилась від покупки
Стриптизерка• 13 июня 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Нравится,компактный,для города удобно,особенно если гибрид,вообще класс.
У моєї невістки гібрид, біла. Але щось вона не в захваті, особливо коли приходиться з дитиною їхати і коляску брати
Стриптизерка• 13 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Може хто до чого звик 🤷‍♀️
Я обрала хайлайндер
ні, вона права. Машина повинна бути з водієм одне ціле. Я тричі по картинках і відгуках вибирала одне авто, а після тестдрайву завсім інше купляли
Стриптизерка• 13 июня 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
а машини зараз пішли однотипні, хоча і різних виробників
Айпишница• 13 июня 2023
О да, их стало так много на улицах Киева. И все белые. Моя мечта в цвете - бронза.
tolyu• 13 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
А на чому ви до того їздили?
Рав4)
Аноним Советчик• 13 июня 2023
Ответ дляtolyu
Рав4)
Блін, як вам зручно після рава на ній
tolyu• 13 июня 2023
Ответ дляАноним Советчик
Блін, як вам зручно після рава на ній
Скажу чесно як є. Я хотіла нову машину з салону. У мені тоді вистачало або на CHR у хорошій комплектації, чи механіка рав геть простий-простий. Без комплектації взагалі.
Але, у нас не одна машина в сімʼї, і все що я возила на РАВ, попередні 5 років, це себе і доньку.
Тому особливо необхідності у великій машині не було.,
Це просто зовсім різні машини.
Chr ласточка, вона літає зі своїм турбо двигуном. Вона найспритніша в світі. Рав важкий, неповороткий, серйозний.
Я жодного разу не пожаліла. Це супер машинка.
Аноним Советчик• 13 июня 2023
Ответ дляtolyu
Це просто зовсім різні машини.
Та й добре що ви задоволені. Бо я теж хотіла щось такого плану з тойоти, а от вона мені не зайшла. Дасть Бог перейду на лексуси, давно хочу рх 350
Грибной_Дождик• 13 июня 2023
Ответ дляСтриптизерка
Ну так,багажник там маленький.Якщо казати про місто та без коляски(дивлячись яка коляска)то так,гарний варіант.
Стриптизерка• 14 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Она очень страшная спереди.
Додам ’і з дешевим пластиком всередині’