Золота орда• 13 июня 2023

Дівчата ось ця силіконова тарілка не буде літати по хаті? Прикорм

Який варіант зручніший?
Olga_Ololoeva• 13 июня 2023
Вообще ржака, вторая точная копия обычной китайской тарелки
У дочки такая розовая была, она прекрасно её отлипляла
Я плюнула обычную поставила

Olga_Ololoeva• 13 июня 2023
Ответ дляротцвеники
Второе фото. Тарелка -коврик летать не будет. Берите ее
Будет если ребёнок сообразит как её отклеить
ротцвеники• 13 июня 2023
Ответ дляOlga_Ololoeva
Как вариант не кормить ребенка вообще
Джинци на Флісі• 13 июня 2023
Ответ дляМудробаба
У моїх діток ось такі на присосках. Супер.
Хороший вариант
Olga_Ololoeva• 13 июня 2023
Ответ дляротцвеники
Как вариант не кормить ребенка вообще
Странный вариант
Вбигудях• 13 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
слушайте, я может чего-тио не понимаю... ну вот у меня есть сын, ему 9 лет. В его младенчестве таких модных тарелок не было (ну были, но не много и мало кто о них знал). Я кормила его из обычной тарелки обычной ложкой. Он не разбил ничего, ни чашки ни тарелки. Мне 30+, я тоже была младенцем когда-то, тогда вообще детской посуды толком не было. Меня тоже кормили, мама рассказывала, что я несколько чашек разбила. Но я ж как-то выросла! Это что за мода сейчас пошла, что современные младенцы бьют тарелки и что им надо купить сто специальных на присосках??
Теж дивуюсь, бо у нас тільки ложка з кашею літала по всій хаті, а тарілку дочка ніколи не намагалась скинути. Ну ще їй подобалось набрати повний рот каші і плюватись нею, куди прийдеться))
рукиЖимолости• 13 июня 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Напевне, ви -мама янголятка, яке просто сиділо і ротика відкривало.
Не всі діти такі, і від виховання це ніяк не залежить (ну, якщо виховання для вас, - це не гиркати, бити і насильно пхати). Мій син з 8 місяців відмовився кормитися з маминих рук. Його тарілка, його ложка, ще й погратися тою тарілкою і їжею: вона була на столі, стільці, підлозі стінах, у волоссі й вухах, на мамі...
Та тарілка, про яку ви пишете, була там, де ви дозволяли їй бути. Дитина їсть сама до тих пір, поки не починає гратися посудом. Далі все забирається, хочеш їсти їж, хочеш гратися, значить годує мама. Все дуже просто. Діти дуже добре все розуміють. Якби ваша дитина пхала пальця в розетку, ви б же не дивилися що з цього вийде. Неможна, значить неможна і крапка. І таким дітям, і не таким жодна мама не дозволить лізти в розетку. Чому тоді тарілку кидати в стіну дозволяєте? І янголяток, і неслухів виховуємо ми самі.
Не рахую, а вважаю• 13 июня 2023
Ответ длярукиЖимолости
Як я й казала, поки у вас таке демонятко не народиться, ви будете вважати, що це ви така класна гарна матуся, а інші не такі))
Це я кажу, бо з першим сином я була ’мамою, що гарно виховала’ 🤣🤣🤣
Не рахую, а вважаю• 13 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Поверьте, и в нашем поколении были дети, у которых летали тарелки. Половина из них сейчас имеет серьезные психологические проблемы, потому что родители использовали жестокие меры пресечения, вторая половина заимела тогда от родителей железные тарелки и кружки))

рукиЖимолости• 13 июня 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Коли ваша дитина засуне палець в розетку, от тоді я повірю, що у вас демонятко. Якось же ви цей момент контролюєте.
рукиЖимолости• 13 июня 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Тоесть все у кого в детстве не было железной миски психи? Тогда понятно почему у вас «демонятко».
Не рахую, а вважаю• 13 июня 2023
Ответ длярукиЖимолости
Нет. Большинство просто спокойно поддавались родителям. Я и написала, что эти варианты относятся к тем бесятам, с которыми обычное воспитание не прокатило. Не перекручивайте
Не рахую, а вважаю• 13 июня 2023
Ответ длярукиЖимолости
Йому не так цікаво було, бо скільки не пзав - пальці не влазять)))
А взагалі до двох років була ще нянька, при мамі вдома. Бо інакше ні макарони зварити, ні навіть в туалет сходити, було неможливо
рукиЖимолости• 13 июня 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ну так з тарілкою ж те саме. Якщо недавати шпурляти її кожного разу, то дитині скоро це набридне.