Все питаю зарання• 13 июня 2023
Хто має власний інстаграм магазин одягу?
Як Ви створювали? Як робите контент? Які курси проходили? Рекомендують курси Микити Пустового. Хочу продавати брендовий одяг, замовляти з Європи і США. Поки що як додатковий дохід, є робота з якою маю багато вільного часу, але завжди мріяла про власний магазин…
ПампушОК• 13 июня 2023
За бренды Инстаграм часто банит. Курсы по большей части бред. Нужно быть готовым в первое время много выкидывать в рекламу страницы.
ХтоЯкщоНеЯ• 13 июня 2023
Автор, купити курси це найгірше що Вам спало на думку 🤣
Заплатити аби заробити...мда
Все є в вільному доступі в інтернеті
Але Ви навіть не шукаєте
Заплатити аби заробити...мда
Все є в вільному доступі в інтернеті
Але Ви навіть не шукаєте
Все питаю зарання
• 13 июня 2023
Ответ дляПампушОК
Таргету може навчити сестра, вона працює в цій сфері і готова допомогти.
Пасхальний тролік• 13 июня 2023
Ответ дляКошкинДом
Всё делала интуитивно.
На счет брендов, девочки правильно пишут
И как результаты? Сколько у вас на рекламу в мес.уходит?
Все питаю зарання
• 13 июня 2023
Ответ дляКошкинДом
Всё делала интуитивно.
Я сама часто замовляю в дівчат, обнови раз на тиждень і не втовпишся встигнути вже продано, але там підписників дуже багато
КошкинДом• 13 июня 2023
Ответ дляПасхальний тролік
100-130$
КошкинДом• 13 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну так там и посмотрите, возьмите для себя как пример оформления.
КошкинДом• 13 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Чи вийшли в плюс?
Да, конечно. Иначе какой смысл
Но нужно, чтобы товар был в наличии и много. Иначе реклама в трубу
Все питаю зарання
• 13 июня 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Десь на 10
Ну 10 років назад я навіть про інстаграм не чула. А зараз взагалі не ходжу по магазинам все замовляю там.
Намакушка• 13 июня 2023
Ответ дляКошкинДом
Да, конечно. Иначе какой смысл
Я теж замовляла, то були завжди клієнти
Поки не заблокували сторінку через бренди
На 16 тис
І замовлень в роботі не відправлених біля 20 ( оплачені )
Я тоді довго то розгрібала.. бо дані на замовлення були втрачені
Все, що врятувало - це телеграм/Вайбер групи моїх клієнтів
На 16 тис
Все питаю зарання
• 13 июня 2023
Ответ дляНамакушка
Я теж замовляла, то були завжди клієнти
На 16 тис
Дякую не знала, що таку нішу можуть блочити. А як на рахунок тих хто під замовлення працює?
ПампушОК• 13 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Лотерея, одни годами работают и ничего, а других за первую картинку блочат. Плюс у вас должна быть привязка к не новой странице Фейсбук с вашими фото и реальными данными. Потому что многие проблемы с блоками страницы и рекламы решаются только через него. И на телефоне где стоит Фейсбук и Инстаграм не используйте ВПН, тоже можно поймать блок.
Все питаю зарання
• 13 июня 2023
Ответ дляПампушОК
Дякую)
Намакушка• 13 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Не має значення як працювати
Це не від того блок
ГендиреХтор• 13 июня 2023
Там Никита с другом Лёшей это все ведут.
Курсы называются инстаграм- предприниматель.
ГендиреХтор• 13 июня 2023
Ответ дляНамакушка
Не має значення як працювати
Це не від того блок
А від чого ?
Чучело-Мяучело• 13 июня 2023
за бренды банит инста часто и платить потом 1000-1500 баксов на восстановление
Все питаю зарання
• 13 июня 2023
Ответ дляГендиреХтор
А ви проходили їх? Мене зацікавили, сама все скупаю саме в інсті
ГендиреХтор• 13 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Нет, не проходила. Для меня очень дорого. От 15 000 грн вроде. Смотрю за ними, подключаюсь к бесплатным эфирам.
И другую смотрю женщину. Тоже хорошо и правильно все пишет. Цена тоже от 13 до 27 тыщ.
Все питаю зарання
• 13 июня 2023
Ответ дляГендиреХтор
Також слідкую за ними, почула про них від власниці одного магазину де я замовляю речі говорить що з ними виросли в 3 рази