Країна мрій• 13 июня 2023

Гарниры. Идеи

Одно и то же: гречка, макароны, картошка ( в разных видах) , что еще делаете?
автор Країна мрій • 13 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Пюре тыквенное, из зеленого горошка, картофель + сельдерей, морковь + батат.
Овощное соте, рататуй, спагетти из кабачков, карри из стручковой фасоли, капустные конвертики с сыром, запеченные овощи или грибы в омлетной заливке, мусс из баклажанов.
Разные виды лапши разнообразят макароны: соба, фунчоза, рисовая, удон, рамен, ширатаки (но это на большого любителя, она безкалорийная).
Вы повар?) столько идей

Нетутешня• 13 июня 2023
Ответ дляішо
то рецепт буде, чи як?
Погугліть.
жижифреймут• 13 июня 2023
Булгур или рис с овощами, пюре из овощей,паста из цукини,булгур из цветной капусты-я вообще люблю овощные гарниры.
Мию вікна у мороз• 13 июня 2023
Ответ дляКраїна мрій
Вы повар?) столько идей
Я редактор кулинарного портала в прошлом)
Белочкой зови• 13 июня 2023
Ответ дляНетутешня
Фу, як його можна зі сметаною їсти.
А с чем голубцы едите вы?
Вишиванка• 13 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
А что такое спагетти из кабачков?
автор Країна мрій • 13 июня 2023
Ответ дляішо
в тому рецепті є дві помилки, які роблять цю страву макаронами по-флотськи
Ну нащо цей випендрьож? Я так готую і всім подобається, це ваше єдине досягнення, чи шо ?
жижифреймут• 13 июня 2023
Ответ дляКраїна мрій
Чого? В мене завжди з мʼясом та підливою, чи кисло- солодка свинина, чи карбонара
Карбонара і є окрема страва ..так само як і болоньезе та будь яка інша паста.
автор Країна мрій • 13 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Ясно)

автор Країна мрій • 13 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Карбонара так. А що просто відварені макарони їсти? Ми любимо з підливою і мʼясом
ішо• 13 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
болон´єзе, це суто туристична паста, її не існує в італії
Нетутешня• 13 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
Это макароны с грудинкой, а не карбонара
Удалено администрацией...
Нетутешня• 13 июня 2023
Ответ дляішо
хай бог милує
Так, вас.
Нетутешня• 13 июня 2023
Ответ дляішо
я не забув, але приберіть свої брудні лапи від карбонари)
Ви ще таке є? Свій брудний язик приберіть подалі.
ішо• 13 июня 2023
Ответ дляНетутешня
я тут виключно руками пишу
жижифреймут• 13 июня 2023
Ответ дляішо
Ви помиляєтесь..в кожному регіоні Італії є свій автентичний рецепт і такий теж є.
жижифреймут• 13 июня 2023
Ответ дляКраїна мрій
Так просто макарони і не їдять мабуть...завжди з чимось. Я останнім часом люблю з тунцем а томатному соусі.
жижифреймут• 13 июня 2023
Ответ дляішо
Болоньезе це м´ясний соус який подається з пастою..
ішо• 13 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Che cosa sono gli «spaghetti bolognese»? La maggior parte degli stranieri sarà in grado di descriverli e di giurare di averli assaggiati, ma gli italiani no: sanno che non esistono. Sono spaghetti serviti con un sugo di carne erroneamente attribuiti alla cucina italiana.

ОленаЯ• 13 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Люблю смачні макарони свіжі, гарячі з маслом вершковим просто, без нічого.
Аноним НаВсеГда• 13 июня 2023
Пшениця, пшеничка, ячмінь, ячка, пшоно, гречка не смажена, манка смажена, булгур, рис нешліфований, горох, квасоля, сочевиця, нут, вівсянка з м´ясом теж смачно
жижифреймут• 13 июня 2023
Ответ дляішо
Не понтуйтесь...зараз не обов´язково жити в Італії щоб щось знати про цю країну.
автор Країна мрій • 13 июня 2023
Ответ дляішо
Вам там скучно? )
ішо• 13 июня 2023
Ответ дляКраїна мрій
Вам там скучно? )
та зараз піду спати, бо з вами взагалі не цікаво
автор Країна мрій • 13 июня 2023
Ответ дляішо
Ну куда нам до вас 🍝
ОленаЯ• 13 июня 2023
Булгур, кус-кус, макарони, гречка, ячка, артек, картопля в різних варіаціях, нут, овочі запечені, кукурудза, молодий горошок відварений, горохове пюре, пшончна каша, вівсянка
Йцфыяч• 13 июня 2023
Стрілки часника актуальні
Marinado• 14 июня 2023
Ответ дляЙцфыяч
Стрілки часника актуальні
А як готуєте?
Йцфыяч• 14 июня 2023
Ответ дляMarinado
А як готуєте?
Відварити, тоді обжарити, соєвий соус можна додати
Marinado• 14 июня 2023
Ответ дляЙцфыяч
Дякую!