Оябунчик• 13 июня 2023
Парфуми Gucci
В кого були чи є саме такі, що можете сказати ? Обираю по опису , подобаються трав´яні ноти. Звернула увагу на ці.
Викупана• 13 июня 2023
На мне они пахнут какой-то пластмассой и кремом для рук. Такой смазанный, невнятный аромат, мне совсем не нравится, но у него много фанатов, так что может именно вам понравится
Топтунша• 13 июня 2023
Краще спробуйте пробник спочатку,щоб не розчаруватись і не викинути гроші на вітер
Sagittarian• 13 июня 2023
У них в піраміді і є римська ромашка, здається. Непогані на кожен день, не нав´язливі. В мене подарунок. Якщо б обирала сама, навряд чи б взяла.
Сегодня не целуюсь• 13 июня 2023
Мне они пахнут полем.какими то сухоцветами. Необычный, тихий аромат на любителя