Оябунчик• 13 июня 2023

Парфуми Gucci

В кого були чи є саме такі, що можете сказати ? Обираю по опису , подобаються трав´яні ноти. Звернула увагу на ці.
Угги_в_горошек• 13 июня 2023
Гуччи фиюрюччи

автор Оябунчик • 13 июня 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Гуччи фиюрюччи
?
Пишу каліграфічно• 13 июня 2023
Мені підбздюзують як черутті 1881, щось є спільне
Викупана• 13 июня 2023
На мне они пахнут какой-то пластмассой и кремом для рук. Такой смазанный, невнятный аромат, мне совсем не нравится, но у него много фанатов, так что может именно вам понравится
Топтунша• 13 июня 2023
Краще спробуйте пробник спочатку,щоб не розчаруватись і не викинути гроші на вітер
Завтра не пью• 13 июня 2023
Я в них чую першу ноту ромашку,і це мені в них не подобається.
Sagittarian• 13 июня 2023
У них в піраміді і є римська ромашка, здається. Непогані на кожен день, не нав´язливі. В мене подарунок. Якщо б обирала сама, навряд чи б взяла.

Сегодня не целуюсь• 13 июня 2023
Мне они пахнут полем.какими то сухоцветами. Необычный, тихий аромат на любителя
Завтра не пью• 13 июня 2023
Теж люблю трав´яні ,зелені аромати.Взяла gucci bloom acqua di fiore.