Танцепесенная• 14 июня 2023

Мені 36 років і на мене сьогодні сказали жіночка(((

Хлопчик років 25 ти
tatyko• 14 июня 2023
Добро пожаловать в клуб)

5cmhybyna• 14 июня 2023
ви вже 16 років жіночка
Місячне Сяйво• 14 июня 2023
Понимаю вас Я очень хорошо помню свой ’первый раз’.
Атятя_тётя• 14 июня 2023
Не засмучуйтесь, то може він погано виглядає)) може йому років 15))
Та не реву я• 14 июня 2023
Тільки для наших жінок трагедія, коли їх називають жінками. Ніколи не розуміла цього.
Мороженная курица• 14 июня 2023
А вы ещё девачка? Девушка? Правда? 😂👍
5cmhybyna• 14 июня 2023
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
автор Танцепесенная • 14 июня 2023
Ответ дляМороженная курица
А вы ещё девачка? Девушка? Правда? 😂👍
Девушка
Русланка з гілки• 14 июня 2023
Тю, и мне так говорил дед лет 80. А другие удивляются, что сыну 17 уже. Немцы вообще за брата и сестру принимают, причем разные и везде. Сколько людей, столько и мнений

5cmhybyna• 14 июня 2023
Ответ дляТанцепесенная
Девушка
36 це жінка бальзаківського віку
Язвочка• 14 июня 2023
А мне 48 и недавно паренёк уступил место в маршрутке 😀
Чудовий каламбур• 14 июня 2023
Ну Ви ж не чоловік, а жінка))
Чого ображатися
5cmhybyna• 14 июня 2023
Ответ дляЯзвочка
Удалено администрацией...
автор Танцепесенная • 14 июня 2023
Ответ дляЯзвочка
Скотина
Місячне Сяйво• 14 июня 2023
Ответ дляЯзвочка
Панна Кота• 14 июня 2023
Мені 35, почала відчувати що старше. Не через зовнішність, зовнішньо я виглядаю дуже непогано, років на 5-7 молодше.
А саме от старша майже підліток, вже починаються приколи маматинерозумієш, чи в молодшої в групі мамочки в яких це перша дитина і вони значно молодші. Короче все нагадує про вік
Червона калина• 14 июня 2023
Ахаха
Буде ТОП
Та не реву я• 14 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
В 36 рочків? Ну для цього треба кимось особливим бути, а не підстаркуватою дівчинкою.
автор Танцепесенная • 14 июня 2023
У мене в середині наче все обірвалося після його слів

Пані з калабані• 14 июня 2023
Ответ дляТанцепесенная
То ви чоловік?
Фуліганка• 14 июня 2023
Я на рынке всегда покупаю у продавца,которая говорит: Здравствуйте,моя девочка!
Пы сы. Женя,47 Годиков)
Salsa-24da• 14 июня 2023
Добре, шо не ’чоловіче’ - це було б образливо))
Місячне Сяйво• 14 июня 2023
Ну вы тоже прям так - ’хлопчик’... 25-ти летний мужик
Зроблено у 80-х• 14 июня 2023
Ответ дляТа не реву я
сзади пионер спереди пенсионер.
У меня подруга, нам обеим по 46 лет, но она утверждает, что мужчины ей больше 26 не дают
Язвочка• 14 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Ну я как бы и есть бабуля.
Но с дедулей ещё зажигаем
Гуру троллинга• 14 июня 2023
Мне 40+ говорят девушка, улыбаюсь. Но и на женщину б не обиделась если б назвали
Воздух в банке• 14 июня 2023
Повезло.
Мне лет в 28 сказали впервые, хотя я стройная и выгляжу на свои.
Не считая женской консультации, там с 18 лет ко всем ЖЭНСЧИНА
Аноним ФЕЯ• 14 июня 2023
На жіночку я вже не реагую. А от вчора зайшла в магазин купальник дивитися. А мені продавець (років 23) каже може подивіться суцільний з коректуючим ефектом. Я звичацно не модель, але 65 кг при зрості 170. Я чуть не розревілася, вийшла з ТЦ взагалі
Форс мажор• 14 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Пытаются скрутить пробег)
ЛісАпетная• 14 июня 2023
А як виглядаєте? Мені скоро 36, ніхто не скаже.
По обличчю так, видно, що не 20, ляля тут не буду, що вся така безфотошопна, але фігура, одяг, стиль, активний спосіб життя- це все молодить