Заліковий троль• 14 июня 2023
Новус огромные скидки
Он что уходит с рынка?
В гости звали?• 14 июня 2023
схоже, що так. Знаю про кілька магазинів, що закриваються і розпродують все
Рожайтретьего• 14 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
Что за вброс?)
Заліковий троль
• 14 июня 2023
Да. В 2х разных точно. Обычно Новус не богат на распродажи. А сейчас....
Рожайтретьего• 14 июня 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Адрес магазина и скидки, фото, дайте пожалуйста!
Заліковий троль
• 14 июня 2023
Ответ дляРожайтретьего
Что за вброс?)
Так и есть. Закрывается на ул.Декабристов в пр.
Заліковий троль
• 14 июня 2023
Ответ дляРожайтретьего
На Конева и Метрологическая
В гости звали?• 14 июня 2023
Ответ дляРожайтретьего
Что за вброс?)
Київ, на Декабристів пусті полиці, на деякі позиції побут.хімії і т.п. 50-70% знижки були. Ходять слухи, що зачиняються і там інший магазин буде
Рожайтретьего• 14 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
Будет другой магазин и уходит с рынка сеть- немного разные вещи. Вы согласны?
Пушап Мі мі• 14 июня 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Ну що за злив інфи? Я тільки зібралася на закупи, так зараз понабігають))
Вся така шо куди там• 14 июня 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ще декілька днів назад читала в нашій групі про декаьристів. То вже тоді були пусті полиці казали)
ХтоЯкщоНеЯ• 14 июня 2023
Купила оливкову олію маестро де олива за 399грн та що 700 коштує. Але там термін до серпня. Про закриття не чула.
Пушап Мі мі• 14 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Бляха
Сіґеле-міґеле• 14 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
нет, здрасте, они выкупили кучу магазинов, они только расширяются, но тотальная скидка у них вроде только в октябре в честь годовщины, я 2 года назад так выгодно скупилась, очень много позиций было 1+1=1
Сіґеле-міґеле• 14 июня 2023
Ответ дляЗаліковий троль
ну что там??? где смотреть??? я уже на низком старте
В гости звали?• 14 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
я теж люблю новуси, особливо кулінарію їхню. Сподіваюся, що не закриються)
Гладиолус• 14 июня 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Там вже нема чого куплять, якщо ви за хімією зі знижками. Залишилась тільки хімія для взуття, 2 види прокладок і трохи пакетів для сміття.
Гладиолус• 14 июня 2023
Ответ дляМотористка
На что хоть скидки? Или как обычно, было 50 грн стало 49.99
Ні,знижка 50% на всю побутову хімію та засоби гігієни. Але вже нічого нема
Сіґеле-міґеле• 14 июня 2023
Ответ дляГладиолус
блин... а это было только в конкретном магазине?
Гладиолус• 14 июня 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
На Декабристів, він просто 25 числа працює останній день
Сіґеле-міґеле• 14 июня 2023
Ответ дляГладиолус
посмотрела по карте, там уже столько магазинов менялось, еще помню Эльдорадо дольше всех продержался там, видимо место непроходное
Гладиолус• 14 июня 2023
Чесно кажучи, пам´ятаю там тільки Ельдорадо до Новуса. Воно там і залишилось, просто переїхали в інше приміщення.
Краля-Галя• 14 июня 2023
На що знижки? Кожен тиждень роблю там замовлення, сьогодні полізла в попереднє замовлення щоб додати в кошик, бачу тільки шо на багато позицій зросла ціна
Гладиолус• 14 июня 2023
Ответ дляvinika
Почем и какие не помните?
Такі взяла, 174,50 грн зі знижкою. Ще фініш наче були, але не пам´ятаю,які саме і ціну.