Труп нареченої• 14 июня 2023

Кияни, а ви підтримуєте звільнення Кличка?

ОП хочуть зняти з посади Кличка, але поки не мають юридичної можливості.
нагадаю що районні голови це десь 80% слуг народу
Результат:
вже голосів: 1070
593 (55.42%) ні
309 (28.88%) дивитися результат
168 (15.7%) так
МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляanta_res
О, ще краще. Попок(((
Отож

Allize_di• 14 июня 2023
Ответ дляBlinking_Star
Так, підписала петицію. Найгірший мер. Зелень також в топку.
А який був найкращий?
freedom_2015• 14 июня 2023
Ответ дляДами
Та при чем тут это. За полтора года жизни в Киеве я поняла, на сколько крутые дороги в Чернигове, на сколько л ько крутые дворы и парка площадки, тут заезд во двор одни ямы, я такого лет 12 не видела, даже не думала, что в столице такое есть. И мусора много, про убитые детские площадки я в щоке, они сгнившие. Но сейчас менять его нельзя, надо дождаться конца войны, чтоб зелёные вам не поставили черта по хуже клычка.
в Чернігові бачу теж саме ,крім центра за 15 років нічого не помінялось .Подусівка як з фільму жахів
ebbi• 14 июня 2023
Не підтримую.Єрмачата мені в місті не потрібні.Іх і так кругом вже занадто.
Oasis in the Desert• 14 июня 2023
Не поддерживаю. Новый может быть ещё хуже...
МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляfreedom_2015
Неправда. Не тільки центр. Шерстянку почали приводити в порядок. Дорогу шикарну до неї зробили. Туди спонвіччя ніхто і шага не робив.
Масани, Рокосовського, льотку привели в порядок.
А центр. Звісно по центру найбільше видно. В кожному місті центр причесаний і вілізаний в порівняння зі спальними районами.
I.nuska• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я вам напишу не популярну у прихильників шоколадного фразу- Люди голосували не за Зеленського, а проти Порошенко. Рейтинг Зеленського це його рейтинг в 1 турі. Так само як і рейтинг Порошенко.
Хіба обов´язково бути за Порошенка, щоб критикувати Зеленського?
Люди голосували ’хоть паржом’ і ’хуже нє будєт’. Вам досі смішно, хуже не стало? Тоді можу за вас порадіти, бо більшості українців стало гірше. Головне, навчитися робити правильні висновки зі своїх помилок.

МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляI.nuska
В мене в оточенні таких немає. У всіх в 1 турі були інші кандидати.
Я особисто знаю і Семінського і знала Полякова. Хто ті люди, які голосували за тих виродків я не в курсі. І Да, хоча Поляков вже покійний, Но сволота рідкісна була.
I.nuska• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А у мене були такі люди, і не мало. Деяких я навіть вважала розумними людьми, займали непогані посади.
У мене теж в 1-му турі був інший кандидат. А у другому після певних вагань, зробила вибір, на мою думку, на користь меншого зла. Подальші події в країні мою думку лише підтвердили
Zlayatilda• 14 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Причому тут свого?
Мені не подобається диктатура та культ особистості.
Коррупція розмірів якої до цього навіть уявити не міг,беззаконня таке,яке було тільки при совку.
Це ви про корупцію Віталіка написали
МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляI.nuska
Я б за Порошенко ніколи не голосувала і не буду. При такому ж виборі, як в 19 проголосую за Зе. І більшість мого оточення. Зе всеж таки, найменше зло для країни ніж По.
anta_res• 14 июня 2023
Ответ дляAllize_di
А який був найкращий?
Ну той, співак, двічі киянами обраний
nenatasha• 14 июня 2023
Ответ дляZlayatilda
Це ви про корупцію Віталіка написали
А корупція слуг вас не бентежить?
Овочерізки, барабани для укриття Дніпровського району це нормально по вашому? Чи теж це повісите на Кличка?
Zlayatilda• 14 июня 2023
Ответ дляnenatasha
А корупція слуг вас не бентежить?
Заробіток Кличко на Воскресенскому мосту та метро на Виноградар, постійні схеми на будівництві за 10 років вже перекрив усе можливе нахабство
Soufit• 14 июня 2023
Ответ дляKlodia
Или крутых волонтеров… Потапа, например. А что, его же президент наградил.
Чим він його ´нагородив´ соромлюсь спитати ?))
nenatasha• 14 июня 2023
Ответ дляZlayatilda
Я думаю на війні зелень заробляє більше
I.nuska• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ваш вибір - ваше право.
Для мене математика простіша: якщо порівняти кількість вбитих цивільних і військових, масштаби руйнувань, розміри окупованої території за президентства 1-го і 2-го , то 2-ий значно ’переважає’ за цими показниками. А, якщо ще сюди додати, наскільки за останні 2 роки збільшилися утиски незгодних, свободи преси; порівняти стосунки адміністрації Байдена з 1-им і 2-им; думки знайомих військових і багато іншого..
Залишається сподіватися, що українці матимуть кращий вибір, ніж ці двоє.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляnenatasha
Я думаю на війні зелень заробляє більше
На війні заробляють всі, хто може. Без винятку. Кожен в міру своїх можливостей. Захід України на житлі. Біженці на виплатах. Чиновникі як завжди, в тих нічого не змінилось. Волонтери теж не безкорисно працюють. Західні партнери теж свої зиски мають і немаленькі.
Так шо, людська природа така. За сотні років нічого не змінюється. Як би цинічно це не звучало
nenatasha• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
питання - навіщо воїни за це помирають?

Реверанс• 14 июня 2023
Ответ дляZlayatilda
Це ви про корупцію Віталіка написали
Віталік не ставив друга Баканова на розвідку і не ховає його.Не купує яйця по 170 гривень за десяток.Не брав мільярдні позички на будівництво доріг
Евгения911• 14 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Можно узнать чем?🤔
Каже, що Київ добре розвивався до війни. Гарні дороги, інфраструктура
МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляI.nuska
Ваш вибір - ваше право.
Щоб не було повномасштабної треба було «зуби» в Криму показувати. А не обтерстсь після всього і мирову підписувати. І не розказуйте, що не було чим. Було, і більш ніж достатньо. Бажання не було. Або ще гірше- домовленість про здачу.
Старі політикі, нові політики .. немає різниці ніякої. Зовсім. Їм всім насрати на звичайних людей. О, ні, старі політикі гірші, бо за багато років навчились маскуватись. В очі тобі посміхаються і вишиванку одягають, такі собі патріоти… . А за спиною в вас ножа встромлюють. Нові політики ще не навчились цьому мистецтву. Не було в них стільки часу. Ще й стара влада назад до корита хоче. Вищить дуже голосно. І від цього ще гидкішою стає.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляnenatasha
питання - навіщо воїни за це помирають?
Мій чоловік пішов не за політиків, а за свою сім’єю. Якби не 8 тисяч таких же добровольців, Чернігів би очікувала окупація. Хлопці пішли не за когось, а за свої сім’ї.
Евгения911• 14 июня 2023
Ответ дляДами
О так! Я була в Чернігові... незнаю як там на окраїнах, але центральна частина супер. Я в нього закохалася з першого погляду. Ці парки, сквери. Просто классс.
I.nuska• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
По Криму претензії до Януковича. Це він тоді був президентом.
Якщо різниці між політиками нема, то чому ви так топите за Зелю?
До речі, не можу назвати жодного політика з його оточення чи партії, який би виглядав чи звучав як професіонал. Одні тік-токери зібрались.
’Короля робить свита’ - Н.Макіавеллі
Евгения911• 14 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Реверанс!!!!

А почему вы меня забанили? Не хотите вести дискуссию-не пишите мне.

Зачем вы пишите мне про Михайлову в теме о Кличко. У меня в районе инициированы куча строек от друзей Кличка-Палатного, Столара и компани. Люди уже задолбались протестовать. Что с Шулявским мостом-сколько денег отмыли? Зачем в период войны строить паркинг на Приречной за 120 миллионов? Нафига в КМДА закупать Тайоты Камри в максимальной комплектации, когда город не готов в военному положению? А что с памятниками архитектуры, которые переданные в собственность не пойми кого?
Ви така розумна 😳
Евгения911• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви щас написали щось накшталт : Кухарка запросто зможе керувати державою.
Це точно
I.nuska• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це правда. І вашому чоловіку шана і подяка . Якби не добровольці, Чернігів опинився б в окупації, і міг би стати ще одною Бучею.
До речі, чомусь офіційний Київ не поспішав допомагати Чернігову, який його захищав.
Мій родич загинув минулого року. А пішов в АТО ще у 2014. Уявіть, як йому та іншим воїнам було, коли на шостому році війни верховним головнокомандувачем став уклоніст, який почав розказувати, що ’нада пєрєстать стрєлять’, у той час, коли вони хоронили своїх побратимів.
I.nuska• 14 июня 2023
Ответ дляfreedom_2015
Подусівка дуже постраждала від обстрілів
Klodia• 14 июня 2023
Ответ дляSoufit
За его великую волонтёрскую деятельность, дали госнаграду. Тут обсуждали. И лысый из квартала ее тоже получил. Это значит- здравствуй, большая пенсия и куча льгот)