Труп нареченої• 14 июня 2023

Кияни, а ви підтримуєте звільнення Кличка?

ОП хочуть зняти з посади Кличка, але поки не мають юридичної можливості.
нагадаю що районні голови це десь 80% слуг народу
Результат:
вже голосів: 1070
593 (55.42%) ні
309 (28.88%) дивитися результат
168 (15.7%) так
anta_res• 14 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Та я за пупка того дізналася після «поліклініки», про цого існування в природі!
Так раніше роль пупка виконував 2 в 1 мер Києва ( одночасно мер і голова КМДА). Потім, як Зелень прийшла до влади, цю посаду у нього просто відібрали, до речі відібрали перед війною.

МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Реверанс!!!!

А почему вы меня забанили? Не хотите вести дискуссию-не пишите мне.

Зачем вы пишите мне про Михайлову в теме о Кличко. У меня в районе инициированы куча строек от друзей Кличка-Палатного, Столара и компани. Люди уже задолбались протестовать. Что с Шулявским мостом-сколько денег отмыли? Зачем в период войны строить паркинг на Приречной за 120 миллионов? Нафига в КМДА закупать Тайоты Камри в максимальной комплектации, когда город не готов в военному положению? А что с памятниками архитектуры, которые переданные в собственность не пойми кого?
Кмда це вертикаль президента.
Fashion2012• 14 июня 2023
Всі ці зелені разом з гарантом просто вже не почувають берегів у всіх напрямках.
Я думаю і Залужний зеленим також заважає, до Кличка разом
karinaanik• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Кмда це вертикаль президента.
А состав КМДА говорит об обратном. Порошенко+Удар имеют 60 из 120 голосов.
I.nuska• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я вам більше скажу, на захист Атрошенко виступила асоціація европейських міст. 140 мерів підписало листа. Не українських мерів.
Саме так. Зеленим по фіг на все.
I.nuska• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Справа в тому, що посада виборча. Знімати мають виборці, а не ОП.
Мені дуже шкода Зеленського. Я думаю він і досі не розуміє куди вляпався.
В нас по закону немає таких структур, як Офіс Президента чи офіс Генерального прокурора. Це геніальна оборутка Богдана, яку підхватив Єрмак. Все одно буде розплата за то, що вони щас роблять. Тільки оточення Зе буде не при ділах, а він відповість за все.
А мені от зовсім його не шкода. Незнання не звільняє від відповідальності.
За цим його небажанням знати і розуміти стоять тисячі загублених життів.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
В КМДА немає фракція. Це не мерія. Це державна адміністрація. Розберіться в абревіатурі.

Миззери• 14 июня 2023
Проти
Справді, треба як мінімум звільнити тих хто відповідав за сховища , він не міг перевірити кожне сховище власноруч
Vitamina1407• 14 июня 2023
І кого на його місце хочуть втулити?
Soufit• 14 июня 2023
Ответ дляBlinking_Star
На мій погляд, гірше боксера бути не може. Якщо новий мер хоча б прибере ці дебільні стовбчики по всьому місту, то уже добре.
Чим вам стовпчики заважають?
Star39• 14 июня 2023
В Киеве закупили барабаны в бомбоубежище за 900 тыс. гривен. Соответствующий тендер журналисты заметили в системе ProZorro.

Закупку провело управление образования Днепровской районной администрации. Как указано - ’для психологической разгрузки детей в укрытиях во время воздушных тревог’.

Чиновники закупили 306 барабанов из натуральной кожи стоимостью от 1900 до 3960 гривен за единицу и 153 комплекта молоточков к ним.
Zlayatilda• 14 июня 2023
Замість Віталіка можна поставити хлопців які повернулися покаліченими з фронту. Вони захищали тепер хай підуть ті хто в Києві теплому сидить на бюджетних грошах.
Масі Найєм наприклад. Чому ні?
МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляI.nuska
Ніхто не міг зпрогнозувати в 19 році майбутню пандемію. Ну і людина при здравому розумі навіть уявити собі не могла, щоб в центрі Європи ракети летіли в мирні будинки.
natapril• 14 июня 2023
Ответ дляТруп нареченої
якщо знімуть Кличка вгадайте кого поставлять на його місце?
Жеку лисого. Але мера обирають.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляZlayatilda
Масі Найєм наприклад. Чому ні?
Ви щас написали щось накшталт : Кухарка запросто зможе керувати державою.
Манула• 14 июня 2023
Ответ дляVitamina1407
І кого на його місце хочуть втулити?
#какаяразница кого втулить єрмак, головне тут буде повна відданість ОПі ...
Lena24101987• 14 июня 2023
Ответ дляKosulia15
Боже, мне страшно было это читать
Как такое может быть?
Я тогда была на левом
И больше всего боялась именно этого.
Так це іще не кінець
Війна не закінчилася, зачекайте іще
росіяни думку про Київ не залишили
Це може іще все бути попереду(((, нажаль
*зраду не розганяю, я на лівому
Kosulia15• 14 июня 2023
Ответ дляLena24101987
Так це іще не кінець
Війна не закінчилася, зачекайте іще
росіяни думку про Київ не залишили
*зраду не розганяю, я на лівому
Да, я вас понимаю
После Каховки и реакции мира на это все, я уже ничему не удивлюсь
Уроды
Алекс-1022• 14 июня 2023
Ответ дляKlodia
Так это же факт. Про «думайте»- и вы тоже своему совету следуйте, если на личности перешли.
А при чем тут что мост устоял, к чему это? Он своими руками его строил?

I.nuska• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Він балотувався в Президенти країни, де війна вже йшла кілька років. Обрав ігнорувати дані американської розвідки про повномасштабну війну, бо це не так весело, як шашлики. Хоча тепер заявляє, що все знав і спеціально нічого не робив. Тільки що з того тим людям, що з першого дня потрапили в окупацію, були вбиті, скалічені і згвалтовані?
Якщо б він хоч раз визнав, що десь помилився, я б його поважала, бо це було б по-дорослому. Але в нього одна відповідь на незручні запитання: я ж не втік
Реверанс• 14 июня 2023
Ответ дляZlayatilda
При чому тут догана. Він може робити подання на зняття з посади, звільнення звертаючись до президента. А Віталік тіпа нє при чому в нас. Не всі голови від слуг у Києві. Є люди від Кличка і навіть такі що працювали в нього помічниками так що ви не втирайте тут людям. За смерті людей треба відповідати і звільнення то ще м’яка міра
Це Ви ради Вітальки зарееструвались сьогодні?
Аж 1 голова не від слуг в Києві.
Так шо втираєте тут ви нешановна.
Не майте людей за ідіотів саме Попко звітував ,за кошти і що все готово в укриттях.Йому й відповідати
silma• 14 июня 2023
Ответ дляАлекс-1022
Думайте что пишите. Дома не выдерживают, а мост прям выдержал? В него попали?
В мост ракета не попала. Было видео, где видно, что ракета прилетела под мост в парк.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 июня 2023
Ответ дляI.nuska
Ви взагалі зрозуміли що написали? Американська розвідка в 19 році попереджала про повномасштабну?
Реверанс• 14 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Те, кто топит, что Кличко ни на что не может повлиять, еще раз, зачем тогда такой мер?

Читайте законы, а не статьи в интернете и вы очень удивитесь сколько у него полномочий и к скольким вещам он, оказывается, причем
По відповідальності воєнних адміністрацій почитайте,потім комментуйте
Zlayatilda• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви в собі. Масі Найєм юрист, правозахисник. Пішов воювати, втратив око. Коли ви подивитесь інтерв’ю Масі Найєма то зрозумієте хоть щось.
Віталік з його перлами то дно….і саме він в президенти мітить, зазвєзділся..
Манула• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А у нас хіба не так? На вищу посаду у 2019 року обрали популістичну та повністю некомпетентну особу, людину простих рішень ...
I.nuska• 14 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я написала , що у 19-му році, коли він ішов в Президенти, війна в Україні вже йшла 5 років, але він її ігнорував. Які були лозунги! ’Ми усталі ат вайни, нада проста пєрєстать стрєлять’. Далі було згортання оборонних програм, бо ’увідєл мір в глазах Путіна’. Погодьтесь, це зіграло не на користь України. Розвідка попереджала з 22-го року, і жодної реакції, крім ’ви всьо нагнєтаєтє’.
Ваша позиція мені зрозуміла: цар хороший, бояри погані. Я іншої думки, маю на це повне право.
Klodia• 14 июня 2023
Ответ дляАлекс-1022
Встречный вопрос- а про чем тут то, что его в этой же теме обвинили, что мост после открытия треснул? Он своими руками его строил?
alyona_niki• 14 июня 2023
Ответ дляKlodia
Прытулу, первую леди или кого-то из офиса президента? Это мой кот угадал, у него прописка есть.
Или кольку каклету
Ksu160576• 14 июня 2023
як би не Кличко, був би ’Київ за 3 дні’, моя особиста думка, там де люди Зеленського, там рашисти, знищення і смерті