Свій варік• 14 июня 2023
Путёвка от профсоюза
Добрый день ! Я нестандартным вопросом. У меня на работе есть возможность частично оплатить путёвку ребёнку в лагерь, но для этого должны быть соблюдены несколько условий: у организатора должен быть вид деятельности именно организация других видов отдыха и развлечений, КВЕД 93.29; и в назначении платежа: детский лагерь.
Подскажите такие лагеря, может была у вас подобная ситуация. Куда не обращусь, везде ФОПы
Свій варік
• 14 июня 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Я фОП з таким кведом
Є літній табір
А подскажите, пожалуйста, где территориально и какие условия.
from Ukraine• 14 июня 2023
Ответ дляСвій варік
Ірпінь
Без ночівель
Табір денний
Без ночівель
Табір денний
Свій варік
• 14 июня 2023
Спасибо большое ! Мы из Киева, хотелось бы круглосуточно, с ночёвкой. Я работаю, не смогу возить.
from Ukraine• 14 июня 2023
Ответ дляСвій варік
Є табір в Клавдієво
Як на Бородянку
Не знаю
Правда , ціни
Антей по житомирській трасі - колись там діти мої відпочивали , воші все літо виводила після ))))))але чи працює
Як на Бородянку
Не знаю
Правда , ціни
завжди_посміхаюсь• 14 июня 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Є табір в Клавдієво
Як на Бородянку
Не знаю
Правда , ціни
Як на Бородянку
Не знаю
Правда , ціни
Працює,якраз завтра дитина повертається)
Дуже задоволений
from Ukraine• 14 июня 2023
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Дуже задоволений
Чудовий варіант
Ліс
Ще й безкоштовно путівка якщо
На Антонова батьки працювали , то брали безкоштовно завжди
Ліс
Ще й безкоштовно путівка якщо
Оцененная• 14 июня 2023
Ответ дляСвій варік
Та повно, в Бучі шикарно було в Джерелі, але мабуть не працює. Дивіться в сторону Переяслава наче Славутич . На Арабатці теж дит табори всі з правильними документами були.... Знаю Факел в Карпатах, теж нормально для проф.спілки з документами.
Оцененная• 14 июня 2023
Авторко, дзвоніть в табори до бухгалтерів(на сайтах місцевих відділів освіти є контакти), не шукайте через посередників, тоді все документи будуть ОК
Оцененная• 14 июня 2023
Мій всю школу відпочивав в Джерелі/Буча/ що зимою, що влітку по зміні від проф.спілки
Оцененная• 14 июня 2023
Фопи- то посередники. У фопів теж може бути правильний квед. Наша профспілка навіть статут вимагала, хто є власником
ДелиВерка• 14 июня 2023
якщо знаєте ідентифікаційний номер ФОП або код ЄДРПОУ юр особи, то можна загуглити види діяльності. Вибираєте, хто вам подобається, по ім дзвоните і просите потрібні документи, всі нормальні підприємці надають такі документи га вимогу
И__р__и__н__а• 14 июня 2023
Чайка (Богуслав). Вода, сосновый лес
Там много профсоюзных деток. Официальный договор.
Бомбоубежище (соляные комнаты)
Сайт гляньте, там супер.
Бомбоубежище (соляные комнаты)
Сайт гляньте, там супер.
from Ukraine• 14 июня 2023
Ответ дляСвій варік
Дуже вам дякую !!!!
У самому серці Карпат ми створили особливий і затишний табір для дітей і підлітків «Бабка»!
⛰
Основна мета табору - розвивати українське і творче. 🤩
💫Будемо вивчати історію, звичаї та культуру українського народу.
💫Спробуємо пограти на дримбі та скрипці.
💫Будемо займатися спортом та народними танцями.
💫Попрактикуємося у гончарстві та образотворчому мистецтві.
💫Візьмемо участь у майстер-класах з акторської майстерності та публічного виступу від відомих спікерів.
💫Піднімемося на Говерлу і Хом‘як.
💫Відвідаємо стежки Довбуша.
сайт:
інстаграм : instagram.com/babka.camp/
Telegram: 0502319798
Для групи дітей від 5-ти осіб діє знижка
⛰
💫Піднімемося на Говерлу і Хом‘як.
💫Відвідаємо стежки Довбуша.
сайт:
інстаграм : instagram.com/babka.camp/
Telegram: 0502319798