Sara-a• 14 июня 2023

❗️Барабаны для убежищ , такого ещё не было .

Не успели отойти от овощерезок по 134000 грн , так уже барабаны на 900000грн подъехали. Как вам ? ❗️Дніпровський район Київської РДА закупив в бомбосховища барабани на 900 тисяч гривень для «психологічного розвантаження дітей у укриттях, під час повітряних тривог», — Prozzorro 🤦‍♂️

Всього на цю суму було закуплено 306 барабанів із натуральної шкіри, вартістю від 1900 до 3960 грн за одиницю, та 153 комплекти молоточків до них.

Україна Online | Підписатись
lana_banana04• 14 июня 2023
Ответ дляCheburaha
Я не очень понимаю, почему в Украине такие сложности. Даже без войны,например,ребенок с 7 лет 5 лет учился в одной стране ,потом 3 года в другой стране, потом приехал в Украину. Треть предметов не совпадает. Его отправят в 1й класс?
А вы такие случаи раньше слышали, чтоб приехавших в первый класс отправляли? Ото и не кипишуйте раньше времени) Все нормально будет со школами. Уже сейчас сколько повозвращалось и учатся себе дальше, никого не оставили на второй год. Иначе тут бы уже вся советчица выла от такого
Вітерець• 14 июня 2023
Ответ дляlana_banana04
Я понимаю, что тупость наших законов компенсируется возможностью их не выполнять) Вопрос все же открытый зачем такое принимать
Metelitsa• 14 июня 2023
Ответ дляebbi
Поясніть мені хтось,чому її не приберуть?
Удалено администрацией...
Реверанс• 14 июня 2023
Ответ дляЕленнн
а ще була 100% піддержка нашої зеленої компанії..,от тільки під її безпосереднім керівництвом чомусь жити і насолоджуватися своїм вибором не захотіла... Як говориться, ми наголосували, а ви -вигрібайтесь.
Так і з фронту пишуть
Олечка79• 14 июня 2023
Маракасы можно еще, треугольники с палочками . Я в хоре школьном пела , там были эти все инструменты . А играла нам учительница на баяне . Ну весело же , чо.
Сарказм . А то налетят щас )))
Zarevna• 14 июня 2023
Ось чого не вистачало, так це барабанів при вибухах, цирк шапіто, ну
Metelitsa• 14 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Так і з фронту пишуть
Це текст Ігоря Лапіна.
Це він написав на початку 2919 року
Клементина• 14 июня 2023
Очень хочется написать ЗЕ - власти некогда очень популярную фразу
’Так, кто сейчас зарабатывает на войне?’

’Я ваш приговор’ - прав был Зеленский, точнее про него и не скажешь
Задолбали! - как не яблоки так барабаны
Likiya• 14 июня 2023
Ответ дляTakamaka
«Армія відновлення»
А, за минималку по полям бегать, разминировать своим телом, до последнего украинца...
Реверанс• 14 июня 2023
Ответ дляCheburaha
Принцип построения диктатур в любой стране примерно одинаков
Ми вже півшляху пройшли,тільки,ще не всі зрозуміли це.
Оті книжечки про кожен місяць війни,то вже культ особистості чи просто шиза?
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляMargonails
Кто сука выделяет бабло на такой бред????
Політична тема Києва в ОП провалилася, хоча «група з відпрацювання Кличка» працювала на повну, - експерт
план групи посипався, коли медіа та активісти промоніторили відкриту систему закупівель Prozorro.
«В ній – шок-контент. Голови районів Києва від «Слуги народу», які мали відремонтувати та обладнати укриття, по-своєму зрозуміли витрату коштів на облаштування бомбосховищ. А коштів, нагадаю, Київ їм виділив у розмірі 1,2 млрд грн. Куди саме витрачені кошти, видно із повідомлень в медіа: голови районів від «слуг» закупили 2 сковорідки за 1,5 млн грн, трошки барабанів на 900 тисяч гривень для зняття стресу, саджанці на 6 млн грн як товар військового призначення. Ну і так далі», - нагадав Цибулько.
https://delo.ua/politics/politicna-tema-kijeva-v-o...
vikapolya• 14 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Я такого і не бачила... Ну капець просто. Я думала, що про деокупований Київ - то дно, але це...
Реверанс• 14 июня 2023
Ответ дляJave
Чому не донатите Повернись живим? Я Повернись живим доначу, на Люті Пташки і в Бутусов робить репости зборів, які організ військові..
Після їх співпраці з притулою,геть відвернуло.
Вітерець• 14 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Перевыполняет кое-кто план постройки
ebbi• 14 июня 2023
Ответ дляMetelitsa
Удалено администрацией...
Я правда серйозно питаю.Від неї шкоди тьма.І при цьому всі удають,що нічого не помічають.Чому її не приберуть?Вона до когось має більш тісне відношення?Я правда не розумію чому
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляCvetochek...
ну хоть кто то что то в защиту напишите что ли))) а то даже не интересно читать. обычно как только начинаешь писать что то про недовольство властью, так на тебя нападает стадо амазонок с криками ’моргала выколю матрехам’. а тут даже защитницы утихли, странно
барабанять))))
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляРеверанс
за чий рахунок ’банкет’?
vikapolya• 14 июня 2023
Ответ дляebbi
За чутками, ще креатура Єрмака. Куди ж її приберуть? Ця мадама очолювала комісію ВР у справі вагнергейту і все звела нанівець. Виконала завдання.
Перемога 2022• 14 июня 2023
Ответ дляLikiya
Вверху тема висит, как мы в этом году без морей, чем себя развлечь? Кто живет в этих районах, маякните, привезли барабаны или нет, приеду, Киев посмотрю, совершу турне по музыкальным бомбоубежищам вместо пещер лавры.
Вам откажут, это ж деткам, а вы не детка)))) У вас будет возможность приехать в Киев с 306 детками?
Стася_123• 14 июня 2023
Ответ дляlilusun
Таке кругом. Треба наказувати цих людей, щоб інші боялися. Та ворон ворону…
Як???
Реверанс• 14 июня 2023
Ответ дляMetelitsa
Ось!!!
Їхала і бачила в Києві один з грузовиків, які возить на фронт Справа Громад

*** Фотографувати було незручно в тягнучці, як змогла . Логотип видно
Там справді хочеться допомагати
Вітерець• 14 июня 2023
анекдот о барабанах…

Крутые парни отмечают день рожденья одного из братков. Виновник торжества хвастается:
- Кстати! Мне тут деловые подогнали на подарок барабан Страдивари. Два ляма денег отвалили.
Достал, показал, продемонстрировал свое умение...
Самый умный из братков говорит:
- Я, конечно, точно не знаю, но по-моему Страдивари делал струнные инструменты. Скрипки там всякие, виолончели!

Именинник офигел от услышанного: ’Вот гады, фуфло подсунули! Щас всех на уши поставлю!’
Через некоторое время возвращается:
’Всех на уши поставил, но один компетентный человек мне сказал, что скрипки Страдивари делал исключительно для лохов. А для нас, крутых пацанов - он делал барабаны!
Metelitsa• 14 июня 2023
Ответ дляebbi
Вона- народний депутат аід СН.

Це відповідь на Ваше питання. В них така лінія партії: як не колаборант, то відвертий шкідник, прикритий депутатським мандатом.
Клементина• 14 июня 2023
Ответ дляMetelitsa
Удалено администрацией...
Ще є Настюшак (чи якось так)
Та, взагалі, пам´ятники Зе пропонує ставити
ebbi• 14 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Не дуже в цій темі розуміюся,але м мене сусід на передовій.Вже давно.Не рядовий.Але говорив,що отримували допомогу від Притули.І від Порошенко багато було.
Реверанс• 14 июня 2023
Ответ дляЕленнн
’Справа громад’,це ж вони збирають , а потім ПП подвоює суму?
Так.
vikapolya• 14 июня 2023
Тих, хто топить за нинішню владу, достатньо про спитати - хто такий Татаров, де зараз Портнов, що по справі Шеремета і що там по вагнергейту. На більшість питань - тупе кліпання очима. Перевірено.
Манула• 14 июня 2023
Ответ дляРеверанс
У шкільну програму ще не внесли? Навіть не уявляю, хто їх купує та читає
ebbi• 14 июня 2023
Ответ дляvikapolya
Вона в мене асоціюється зі шкідником.Нормальна людина не буде таке прикривати
Metelitsa• 14 июня 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ото Аліна Михайлова даремно так борзо стартонула з наїздами на Кличка та з тітуханами на Чорновола. Це ж події одного ланцюжка...
Який облом.....