ГоловнаЯ• 14 июня 2023
Де можна подивитися рахунки за комунальні послуги онлайн
Херсон це Україна• 14 июня 2023
Якщо є картка привату, то в приваті24 платежі- там ваша адреса ( можна добавати іншу)- комунальні платежі
Тётушка Лошадь• 14 июня 2023
На сайті Портмоне, вводите свій особистий рахунок по кожному виду послуг- і підтягується рахунок
ГоловнаЯ
• 14 июня 2023
Ответ дляНеваляшкина
Свої в поштовій скриньці
Навіщо вам чужі?
Не можу, бо я не в Україні
Кукарачка• 14 июня 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Не можу, бо я не в Україні
Так интернет де есть, карты привата есть? Там все подтягивается, если были оплаты , а так без личного счета вашего видимо не как