Мольфарочка• 15 июня 2023
150-та тема про Трускавець, куди поїхати з двома дітьми тиждень?
Щоб їм було не нудно, не морочити голову із готівкою і пристойні умови. Бюджет до 3 тисяч на добу за усіх
Ширли-Мырли• 15 июня 2023
Ответ дляМольфарочка
Нема місць
Теж за Цей
Потрібно питати - інколи відмовляються.
У знайомої дитина захворіла - скасували
Потрібно питати - інколи відмовляються.
У знайомої дитина захворіла - скасували
Тут как тут• 15 июня 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Трускавец 365
Плюсуюсь, але там реально вже немає місць, наче до 28 серпня.
дожену і ощасливлю• 15 июня 2023
Західна забита переселенцями тими, у кого нічого немає, і тими у кого все є. В Трускавці повно людей. 3 тис. трохи замало для пристойного відпочинку. Шукайте квартиру і харчуйтесь у Рідному краї.
Мольфарочка
• 15 июня 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Молдова поганий санаторій? 2100 напівлюкс проживання з харчуванням
дожену і ощасливлю• 15 июня 2023
Ответ дляМольфарочка
2100 за трьох?) Молдова нормальний санаторій, тільки він нагорі, а всі розваги внизу) Замахаєтесь ходити)
Всім шампаньського• 15 июня 2023
Ответ дляТут как тут
Ого, а я лыжи навострила на начало августа
Тут как тут• 15 июня 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Були в кінці травня в Трускавець 365, за тиждень з харчуванням, проживанням та екскурсіями заплатили 10500 за двох.
Тут как тут• 15 июня 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Телефонуйте їм уточнюйте, це вчора в одній з тем дівчина відписалася, що зателефонувала і вони сказали що до 28 серпня все на броні.
дожену і ощасливлю• 15 июня 2023
Ответ дляТут как тут
там місць немає.
Мольфарочка
• 15 июня 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Так за трьох, і це не самий дешевий варіант. Дякую, там далеко ходити? не знала, що він на горі(
Мольфарочка
• 15 июня 2023
Ответ дляТут как тут
Я теж дзвонила позавчора, місць не було до кінця липня точно
Тут как тут• 15 июня 2023
Ответ дляМольфарочка
Оце він популярний став, мабуть на наступний рік за пів року бронюватиму точно.
дожену і ощасливлю• 15 июня 2023
Ответ дляТут как тут
Я в курсі.
ну так навіщо ви про цей готель згадуєте? В санаторіях і вілах буде дорожче.
Тут как тут• 15 июня 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Не я про нього написала перша, я написала, що в ньому місць немає, уважно почитайте відповіді.
дожену і ощасливлю• 15 июня 2023
Ответ дляМольфарочка
До бювету/центру десь 1км. Дивіться, там є санаторії, які в центрі міста, а є ті, які вгорі, в зеленій зоні (Шахтар, Молдова, Вітчизна, військовий, південний) Подзвоніть в Арніку і Аркаду. Це ідеальний варіант для вас. Ну якщо є місця.
дожену і ощасливлю• 15 июня 2023
Ответ дляТут как тут
Я бачу, що ви перша. Не розумію тільки навіщо обговорювати суму, якщо немає місць.
Полуничка• 15 июня 2023
Ми в кінці травня були з дитиною у Весні, все сподобалося. За 6 днів , заплатили 5200 разом зі сніданком, сніданки шведський стіл, дуже добрі. Замовляли номер через букинг в мене там знижка 10%.
Полуничка• 15 июня 2023
Також раджу поїхати в парк-готель Скифія, Кировоградська область, там дуже круто, дітям та дорослим там скучно не буде)
дожену і ощасливлю• 15 июня 2023
Ответ дляПолуничка
Територіально дуже непоганий варіант. Можна ще спробувати Кришталевий палац. Правда, не знаю, що там по цінам. Це для ТС)) Ще Світязанка є, санаторій Віктор. Це все в центрі. Дзвоніть, питайте)
дожену і ощасливлю• 15 июня 2023
І ще) В Трускавці з розвагами для дітей не дуже) Там взгалі основними розвагами завжди були виїзні екскурсії. У самому місті декілька музеїв, дельфінарій і якісь каруселькі для малечі в центрі. Оце і все.
Мольфарочка
• 15 июня 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Може ви порадите на Трускавець, бо мені напюсправді все одно куди їхати, аби там було більш-менш спокійно і можна доїхати потягом
Простецкая• 15 июня 2023
Відколи Трускавець став місцем відпочинку для дітей? От реально дивує) Потім їдуть і розповідають, що там скукота і нудно
Мольфарочка
• 15 июня 2023
Ответ дляПростецкая
А що можете запропонувати, у мене нема особливого досвіду мандрів, із задоволенням послухаю про ваш досвід
Кицюююня• 15 июня 2023
Ответ дляМольфарочка
Може порадите санаторій, який близько до цивілізації?
Они все на окружной или цена больше. Санаторий трускавец от сбу посмотрите, он в центре
Кицюююня• 15 июня 2023
Ответ дляМольфарочка
Посмотрите ворохта 365 еще
Простецкая• 15 июня 2023
Ответ дляМольфарочка
В мене великий досвід але я живу в західній частині України і розумію в якому місяці як можна провести час. Їхати в Трускавець, те саме що їхати в Хмільник чи інший курорт для лікування і шукати там розваг для дітей їх там в принципі не має і не було ніколи.
Їдьте в Косино чи Мукачево аквапарк мені не відомий вік ваших дітей і як вони люблять проводити час.
Я своїх везу на море.