Настасья Пицун• 15 июня 2023
Як відлякати котів пісяти навколо дому?
Дворові коти щодня мітять будинок і терасу. В нас кішка. Стерилізована.
А вони вже все засмороділи.
Може є якийсь засіб, щоб їх відлякати?
А вони вже все засмороділи.
Може є якийсь засіб, щоб їх відлякати?
дамаБезСобачки• 15 июня 2023
Никак. Купить собаку и то не факт, что поможет. Они слышат кошку им все равно на стерелизацию и каждый метит территорию и другие сверху и по кругу.
Люблю кетчуп• 15 июня 2023
Ой, ці коти.... Тільки напевно собачка яка буде бігати і ганяти їх. В нас те саме. І більше всього я не люблю коли вони мітять двері в будинок і стіл вуличний і кучу з травою для кіз. А ще поливала квіти, і поставила відро, прям при мені прийшов і помітив мені відро, я йому і кричала і руками махала бо була я від нього в метрів 10. Я просто змирилася і все. Їх тут 4 ходить котика.
Танцепесенная• 15 июня 2023
Коты стараются обходить стороной места с запахом уксуса, розмарина, лимонника, лаванды, черного перца, эвкалипта, лимона. У меня соседка в начале котов отпугивала уксусом, чтобы не метили, а потом посадила возле дома розмарин, метить перестали.
Зоряний Шлях• 15 июня 2023
Легко.холодная вода со шланга под напором.пару ваших выходов и будут оббегать ваш участок
Спішу - перекидаюсь• 15 июня 2023
Слід розкласти по периметру території шматочки поролону, просочені ефірними оліями лимона, лайма, апельсина або грейпфрута, і кіт, почувши ці запахи, навряд чи з´явиться на цій ділянці. Також для відлякування можна використовувати розмарин, лаванду, евкаліпт✌️
Тану на сонці• 15 июня 2023
посадіть біля дому котячу м’яту, хай розважаються і про вашу дамочку забудуть.
Настасья Пицун
• 15 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Так і моя буде розважатись)
Настасья Пицун
• 15 июня 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А моя з дому від такої ароматерапії не втече?))
Тану на сонці• 15 июня 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Так і моя буде розважатись)
мда..) жіночий алкоголізм - це серйозно, а тут така залежність)))