Мудробаба• 15 июня 2023

Як вам Ескулаб?

Лікар дав направлення в Ескулаб, ще ніколи там не була. Підкажіть, як вам якість
задумчивая мордочка• 15 июня 2023
Не раджу взагалі. Якість просто жах. По аналізах в них показало, що я абсолютна здорова, хоча я вже багато років хворію.

Маурита• 15 июня 2023
Ммм, направлення. Запахло відкатами))
Штора с кисточкой• 15 июня 2023
Якщо ви готові чекати свої аналізи по два тижні, а то і взагалі їх не отримати, звичайно ідіть) Але радила б обрати більш відповідальну лабораторію
Цигарний шланг• 15 июня 2023
Лікар дає направлення, бо йому заплатили, а вам раджу туди не йти, збережете собі нервову систему
Ms. Любмая жена• 15 июня 2023
Мала не найприємніший досвід у Ескулаб, тому я особисто б радила обрати щось інше. Вибір лабораторій зараз величезний
Бува і таке• 15 июня 2023
Результату аналізу, який робиться добу максимум, чекала 4 дні. Такоє. Тому якщо вам терміново, йдіть в інше місце
Огірок та Помідорчик• 15 июня 2023
Мені видавали неправильні результати, кров брали дуже неакуратно, тому я туди ні ногою

Паспортний стіл• 15 июня 2023
Дуже високі ціни
ДолькиКабана• 15 июня 2023
Мені два рази зробили неправильно аналізи. Один раз випадковість, два - закономірність. Більше до них не звертаюся
Жена миллионера• 15 июня 2023
Просто найгірша лабораторія. Результати зі стелі
Папина дочка• 15 июня 2023
Ні, ні і ще раз ні. Жахлива лабораторія, якість на найнижчому рівні
Мелочунь• 15 июня 2023
Не рекомендую взагалі! Прайс космічний просто, якість взагалі то не виправдовує
Баба Йога• 15 июня 2023
Персонал взагалі не кваліфікований, мені наробили синців, ледь змогли взяти кров при тому, що в мене гарно видно вени
Пік Антна• 18 июня 2023
Я тільки там і здаю, і тільки їм і довіряю.. В Києві на Закревського дуже турботлива медсестра. Раніше в ділу і сі ес ді ходила, то не до порівняння. постійно були помилки в резльтатах, діла кілька разів скеровувала на перезабір, сі ес ді з лікарями працює. якось лікарка дерматолог давала направдення в уніалаб і казала що лише там здавати, бо тільки там найточніші аналізи. ага, бо тільки там найбільші відкати... В Ескулабі такого нема, тільки їх і рекомендую.