Швидкоруч• 15 июня 2023
Яку країну обрати?
Доброго дня, порадниці. Звертаюсь до вас за допомогою і і порадою. Яку країну обрати для еміграції ( трудової)? Їхати булу не найближчим часом, а тільки після завершення війни. То маю час для вивчення мови, в обрану країну. Польщу не розглядаю - точно, ні.
Англійську мову я не знаю і не володію - то теж ні, всі англомовні країни( Скандинавія теж).
Подобається Італія - але там економічна криза багато років, праці немає і для італійців, не те вже щоб і для іноземців.
Німеччина - ні, відпадає теж.
Яку країну підскажете? І напишіть +/-.
Дуже вам дякую.
Німеччина - ні, відпадає теж.
Яку країну підскажете? І напишіть +/-.
Дуже вам дякую.
Швидкоруч
• 15 июня 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Я так вважаю, то яку мову ви знаєте?
В ту країну і їдьте, звідки порадницям знати, що ви знаєте і де хочете жити
Країну треба спочатку обрати. Чим ви читаєте?
Нехай щастить• 15 июня 2023
Ответ дляШвидкоруч
А що в Європі треба масажисти? Скільки на них навчаються?
вони скрізь потрібні, я хз скільки вчитись, в Україні достатньо курсів.
Грабля• 15 июня 2023
Ответ дляШвидкоруч
2 роки
Мануальний -4
Чудо в декрете• 15 июня 2023
Ответ дляШвидкоруч
Вы как минимум странная, даже нет, глупая.
Секретница• 15 июня 2023
Ответ дляШвидкоруч
Так, я ж кажу, мені треба обрати країну і почати вчити мову
Країни обирають по клімату,менталітету ,можливості роботи. І головне - отримання внж з перспективою пмж.
Банан-барабан• 15 июня 2023
От заробитчан знаю, что довольны Израилем, но туда фиг попадешь. Но платят там хорошо.
Ждушечка• 15 июня 2023
Ответ дляШвидкоруч
Потрібно почати вчити англ.мову і отримати права.Поїхати для початку в будь яку країну доя старту,а там знайомства і тд.
Тоска в носках• 16 июня 2023
Ответ дляpersonality
Гондурас. Про кризу в Італії смішно
Почему смешно, потому что жопы в Италии всегда будут?
personality• 16 июня 2023
Ответ дляТоска в носках
Ви можете мені сказати де зараз не жопа?