Не против• 15 июня 2023

Тести показали вагітність за 5 днів до критичних днів,є тягнучі болі унизу живот

Добрий вечір, маю таку ситуацію: 5 днів до критичних днів,але сьогодні 3 різних теста показали слабку 2 полоску. Але симптоми такі як на критичні дні,тягне живіт,слабка біль у грудях,у поясниці, все як на ці дні. Скажіть,чи варто бити тривогу що живіт тяне? Чи це норма ? Бо по факту ще навіть затримки немає, до лікаря записана на 21 число, менше ніж за тиждень,але є хвилювання.
Мастер Класс• 15 июня 2023
Скоріше всього вагітність є. Мені показало до затримки

Марічка• 15 июня 2023
Если 3 теста + то это беременность
Мяо мой мяо• 15 июня 2023
нашо ото робить ті тести до затримки, а потом отакі проблєми-полоска слабка, живіт тягне, шо робить
Кнопкотиць• 15 июня 2023
Все норма, так зазвичай і є. Почитайте. Легкої вагітності
No problems• 15 июня 2023
Ну у меня трохи помазало, беременность была.
Была задержка, до этого задержек не было никогда.
Потом скудно пошли. Но потом беременность таки оказалась.
Все было ок .
Рожева юбка• 15 июня 2023
А навіщо робити тести до затримки?
Файно Замало• 15 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
А навіщо робити тести до затримки?
Мабуть дуже чекають тому і роблять
Кокосиха• 15 июня 2023
Тоді бережіть себе, поки до лікаря не потрапите. Алкоголь не вживайте, важкого не тягайте, тренування відмініть, на всякий випадок, раптом вагітність, особливо, якщо бажана.
КликОЛЬКА• 15 июня 2023
Вы беременны

МояХатаЗкраю• 15 июня 2023
Норма
Цідило правди• 15 июня 2023
Може, це ви відчули прикріплення, як раз час.
А навіть якщо зось не те, на такому етапі ще нічого зробити неможливо, та й не будуть
Калинові вуста• 15 июня 2023
В мене живіт тягнуло в перші тижні вагітності. Так само дізналась за декілька днів до КД. Все ок, 12 років вже моїм двом смужкам)
ПростоБелка• 15 июня 2023
Всі свої вагітності я була впевнена, що то симптоми КД
Джинци на Флісі• 15 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
И я . Одного разу навіть тампон вставила, бо була впевнена, що ось ось підуть М, а треба було йти на довго з дому.
автор Олександра-4ef3 • 15 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
А навіщо робити тести до затримки?
Скажім так,на роботі втратила свідомість,чоловік пошуткував ’може вагітність’ і цч думка не йшла з голови,бо мі пробуєм, і не виходило. От не втрималась і зробила
автор Олександра-4ef3 • 15 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Ну так трапилось що втратила свідомість, чоловік пожартував за вагітність,бо ми чекаємо це,і я не втрималась чекати 5 днів КД,хоча розумію,що ще дуже зарано робити. Але зробила,всі 3 показали 2 полоски. Суть не в тому що проблема чи нє,просто хотіла попитати, може в когось так же було,до лікаря 21 числа,а я дуже чекала, і хвилююсь і запитала на форумі,щоб трошки себе заспокоїти
автор Олександра-4ef3 • 15 июня 2023
Ответ дляМастер Класс
Дай Бог,дякую
автор Олександра-4ef3 • 15 июня 2023
Ответ дляМарічка
Если 3 теста + то это беременность
Так 3 тести різних фірм показало, просто хвилююсь що тяне як на КД,все ж таки ще 5 днів до них,просто зробила тест раніше, до лікаря записана на 21 числа, вона очікувана, тому хвилююсь.
Дякую,гарного дня
автор Олександра-4ef3 • 15 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Дуже дякую,заспокоїли, бо до лікаря майже тиждень, а я вже накручую що це не норма як тягне.

автор Олександра-4ef3 • 15 июня 2023
Ответ дляNo problems
Все было ок .
Дуже вам дякую, стало легше завдяки таким коментарям. Не очікувала кидання тапок за те що зробила тест раніше.
У кожного організм реагує по різному,але трохи напряжно
автор Олександра-4ef3 • 15 июня 2023
Ответ дляФайно Замало
Мабуть дуже чекають тому і роблять
Так ви праві,котрий місяць мріяла побачити ці 2 полоски. Дуже дякую
Я пані прохана...• 15 июня 2023
Ответ дляОлександра-4ef3
Дякую,гарного дня
а почем сейчас тесты на беременность?
автор Олександра-4ef3 • 15 июня 2023
Ответ дляКокосиха
Дякую за поради,так,дуже бажана. Будьте здорові
Ашотакоя• 15 июня 2023
Ответ дляРожева юбка
А навіщо робити тести до затримки?
Якщо сильно хотіти чи сильно не хотіти дитини
Ашотакоя• 15 июня 2023
Який день циклу та скільки після овуляції пройшло часу? Слідкуєте?
автор Олександра-4ef3 • 15 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
День циклу сьогодні 24,овуляція була по тестам на овуляцію 12 днів назад,якщо вірити тесту.
Ашотакоя• 15 июня 2023
Так. Тест уже покаже
автор Олександра-4ef3 • 15 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Так. Тест уже покаже
Так 3 тести показало, я просто хвилююсь що до КД по календару ще 5 днів (у меня цикл чотко 29 днів) а живіт тягне як наче скоро підуть КД, тому я захвилювась, що маю 2 полоски,а живіт тягне як на ці дні
Ашотакоя• 15 июня 2023
Ответ дляОлександра-4ef3
Може тягнути! Відпочивайте!
Мастер Класс• 15 июня 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
а почем сейчас тесты на беременность?
Я брала десь 70-75грн