Як міряти?• 15 июня 2023
Кукушка відлітає
На фоні останніх 1.5 року.
Фаза депресії змінюється фазою "останній день живемо" якщо в минулому році ці фази були 2*2 місяці, то зараз я вранці розлучаюсь з чоловіком, ввечері шукаю суммкк Майкл корз в кредит.
Рядові психологи ще слабуваті працювати з травмами війни. Щось порадите?
ничевока• 15 июня 2023
Ответ дляБелая котичка
Я на спорт ходжу. Допомогає. Втомлена приходжу і більше нічого не хочеться. Немає часу шукати сумки в інтернеті)))) І на користь здоров´ю буде.Англійську вчу. Кожен день занята до 20 години. Трохи допомогає, але теж перепади.
А не переутомляетесь?
Як міряти?
• 15 июня 2023
Ответ дляБелая котичка
Дві роботи, спортзал, город 🥱 серіал тіки якщо щось роблю рутинне.
Белая котичка• 15 июня 2023
Ответ дляничевока
А не переутомляетесь?
Втомлююсь, але не перевтомлююсь. Мені краще фізично втомитися ніж думати про все це постійно.
Як міряти?
• 15 июня 2023
Ответ дляБелая котичка
Але відверто кажучи, робота, спорт самий реальний лікар. !
Сумки я можу шукати коли безсоння або їду з роботи в маршрутці
муха в кедах• 15 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
Якщо що то в мене зараз фаза ’один раз живемо’
«У разі чого» 🤦🏼