..щоб прочитали, що їм тут напишуть про наших полонених з Азовсталі, яких російські виродки замучили в полоні до жахливого стану, і про яких потвори з ева.ру і інших помийок пишуть ´какіе мерзкіє рожі"...
Хлопці знесилені, худющі, видно, що їх не годують і б´ють... не порівняти з ситими наглими будками, яких регулярно можна бачити на ютубканалі нашого журналіста, забула прізвище...там де вони дружинам телефонують...
Я впевнена, що негативна селекція, яка з 17 року розвивається на території рф, дійшла до апогею. Це найгірші екземпляри людства, це суцільні швондери і шарікови.
Татьяна@..• 15 июня 2023
Ответ дляGirlSuper
Эммм что за смешные смайлы ?….
Та це ж кацапье недоразвинуте