Пишущаяся• 15 июня 2023
Пройшло 4 міс після чистки у стоматолога - це знову треба бігти? Фото
Подивіться будь ласка
Це зубний камінь чи ні
Дуже дякую
Це зубний камінь чи ні
Дуже дякую
Пишущаяся
• 15 июня 2023
Ответ дляaleksa_petrova
А що, чистку так часто можна?
Дітей вожу раз в 3 місяці їм роблять
Просто я не знаю чи мені терміново бігти чи ще походити, просто не розбираюсь в цьому нальоті
Пишущаяся
• 15 июня 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
У вас з технікою чищення зубів все ок? Ірригатор?
Іриигатор є
Але я внутрішню сторону зубів і особо не чищу ніколи
Пишущаяся
• 15 июня 2023
Пишущаяся
• 15 июня 2023
Ответ для90x60x90
А ви палите? То не камінь, а налот від кави, чаю, смоли після паління.
Не палю і каву не пила вже 5 років мабуть
Пишущаяся
• 15 июня 2023
Ответ дляЗадираю носа
Бачу жовтий наліт, каменю наче не видно
Зазвичай камінь білий
А хіба такий жовтий наліт стоматологи зчищують?
Золота орда• 15 июня 2023
Угу, налет. Не знаю, мне кажется после чистки еще хуже нарастает...((
Пишущаяся
• 15 июня 2023
Ответ дляЗолота орда
В мене теж таке відчуття
Золота орда• 15 июня 2023
Ответ дляПишущаяся
В мене теж таке відчуття
Я не чистила никогда, а потом после вируса, долго болела, вырос камень прям за пару недель, думала кариес, пришла и почистил все, но после этого стал налет и камень сильный, никогда не было такого(((
Золота орда• 15 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
А что, есть люди, у которых на внутренней стороне зубов нет налета?
У меня не было раньше((
МояХатаЗкраю• 15 июня 2023
Ответ дляЗолота орда
У меня не было раньше((
Значит, вы не пьете чай/кофе...
Золота орда• 15 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Значит, вы не пьете чай/кофе...
Пью, еще как и курила раньше и ничего. А после этой чистки, блин... Сейчас стоматологи закидают тапками но после нее эмаль как наждак цепляет все...
Жінка з перцем• 15 июня 2023
Сходите на чистку в другую клинику, наверное плохо отшлифовали, у меня тоже такое было. И купите монопучок, могу посоветовать Curaprox CS 1006, с этой щеткой такого налета не будет.
МояХатаЗкраю• 15 июня 2023
Ответ дляЗолота орда
Интересно. Может, действительно есть связь...
Біле пальто• 15 июня 2023
Це камінь починає утворюватись , через те що це труднодоступне місце для чищення.на інших зубах він пізніше утворюється . Можете ще не йти до стоматолога , ясна здорові, рожеві.
Біле пальто• 15 июня 2023
Ответ дляПишущаяся
Іриигатор є
Як не чистите ???
Ірригатор не знімає біоплівки , тільки щітка , між зубами -йоршик, нитка
Мизимец• 15 июня 2023
Нічого страшного нема. Кольоровий наліт від кави, шоколаду, ягід. За два місяці йдіть на планову чистку і все. В мене емаль все чіпляє кольорове, а каменю нема.
Мизимец• 15 июня 2023
Ответ дляПишущаяся
Звичайно. Спробуйте сама: якщо нема чутливості, зубну нитку мокніть в зубний порошок та прочистіть проміжки.
З понеділка на дієті• 16 июня 2023
Купите ирригатор. Мне за полтора года без чистки в итоге она так и не понадобилась. Два врача так сказали.