Як міряти?• 15 июня 2023

Кукушка відлітає

На фоні останніх 1.5 року.
Фаза депресії змінюється фазою "останній день живемо" якщо в минулому році ці фази були 2*2 місяці, то зараз я вранці розлучаюсь з чоловіком, ввечері шукаю суммкк Майкл корз в кредит.
Рядові психологи ще слабуваті працювати з травмами війни. Щось порадите?
ХудМудЖен• 15 июня 2023
Так, прихіатра і ад
автор Як міряти? • 15 июня 2023
Якщо що то в мене зараз фаза ’один раз живемо’
Королева ганделику• 15 июня 2023
Адаптол. И гормоны проверить
автор Як міряти? • 15 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
Так, прихіатра і ад
Фішка в тому, що я впо. І мій колега теж впо, він псіхіатр. (Теж скоріш травмований) каже вони все одно нас не зрозуміють (типу місцеві психіатри) пішли бахнем коли коньячку Танюша.
Я пока тримаюсь від такого лікування. Намагалась спорт, роботу але потім по новій накриває жорстко.
З психіатрами ніколи не працювала і ад не приймала. Тому й питаю як воно, куди іти.
ничевока• 15 июня 2023
Сумки в кредит плохо. А так, я недавно купила платье свадебное, а потом его выкинула через пару недель. То выехала куда-то, то вернулась. То пошла искать новую работу, то решила больше никогда в жизни не работать
автор Як міряти? • 15 июня 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Адаптол. И гормоны проверить
Які гормони? Їх же дофігіща. І не забувайте що я бідний бєженец а не жінка олігарха в декреті.
ничевока• 15 июня 2023
Тоже постепенно готовлюсь к психиатру. Пока собираю сопутствующие анализы, чтобы прижать его к стенке
автор Як міряти? • 15 июня 2023
Ответ дляничевока
Не переживайте. Купила в сешкі за 100 грн
Мене більш лякають дуже різкі перепади настрою. Це дуже не нормально.
Королева ганделику• 15 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
То ви так хочете своїм станом займатися. Аби потриндіти
AnnaOst• 15 июня 2023
У вас ще норм. Сестра тільки що відео прислала - нервовий тік, який у неї вже кілька місяців, після однієї новини поширився ще й на руку. Тупо пляска святого Віта блін, рука стрибає сама собою. Вона на ад вже, що робити хз.
Коротше всім зараз добре
ничевока• 15 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
У меня меняется раз в полдня в среднем. Но последние несколько дней что-то типа апатии было. Ничего не делала, в голове круговорот. Думала устроится на нормальную работу, поняла, что надо будет работать в коллективе, началась вообще истерика. Вспоминаю сейчас и вздрагиваю
ничевока• 15 июня 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Так реально много гормонов. Я тоже хотела сдать, а там цены. На 3900 выйдет щитовидку, группу типа кортизола и тестостерон
Педиатор_я• 15 июня 2023
А до войны как жили?
автор Як міряти? • 15 июня 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Мені потрібен результат. Але немає ресурсів витрачати, наприклад більше 1000 на лікаря і 1000. - 2000 на лікування в місяць
Гербарія сушу• 15 июня 2023
Ответ дляничевока
У вас пасивний дохід?
ничевока• 15 июня 2023
Ответ дляГербарія сушу
У вас пасивний дохід?
Если бы. Фриланс, но сейчас не сезон. И я не на самообеспечении
автор Як міряти? • 15 июня 2023
Ответ дляПедиатор_я
А до войны как жили?
Як амеба. Своя квартирка, роботка, в п´ятницю до мами на шашлики в Олешки, в суботу в ЖП. суші, піца з доставкою.
ничевока• 15 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
У врача в частной вы не вложитесь в 1000. Там психопатологическое исследование 2000 стоит, везде почти. Плюс консультация психиатра, платить за одну или две
ничевока• 15 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
А вот лечение, если таблетками, сможете. Психотерапию не потянете
автор Як міряти? • 15 июня 2023
Ответ дляничевока
Я зверталась до психолога волентера, вона мені сказала ви травмовані, дихайте глибше.
ничевока• 15 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
Может она всем так говорит?
Вообще не факт• 15 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
Моя любимая фаза! Ищу в инете парфюмы, одежду и что-нибудь ещё, вдруг мне надо)))
ничевока• 15 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
В смысле, не думаю, что психологи-волонтёры, работающие с переселенцами, очень крутые специалисты. У них это может быть стандартная фраза
Вообще не факт• 15 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
Психічно травмований психіатр - це шедевр!
ничевока• 15 июня 2023
Ответ дляВообще не факт
А что не так? Психиатр тоже человек
автор Як міряти? • 15 июня 2023
Ответ дляВообще не факт
Так, йому теж дісталось жостко в житті.
Вообще не факт• 15 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
Так, йому теж дісталось жостко в житті.
Мені здається що ви дуже весела людина і гумор у вас не аби який)) Хай щастить вам!
автор Як міряти? • 15 июня 2023
Ответ дляВообще не факт
Маніакальна фаза🧐 мене мій психіатр навчив.
автор Як міряти? • 15 июня 2023
Ответ дляВообще не факт
Адмін бачить мої теми і регоче вголос від мого гумору.
Як розлучитись з чоловіком
Чи варто накачати губи
Белая котичка• 15 июня 2023
Я на спорт ходжу. Допомогає. Втомлена приходжу і більше нічого не хочеться. Немає часу шукати сумки в інтернеті)))) І на користь здоров´ю буде.Англійську вчу. Кожен день занята до 20 години. Трохи допомогає, але теж перепади.