Мастер Класс• 16 июня 2023

Чоловік автослюсар, в яку країну краще виїхати, щоб знайти швидко роботу?

з/п від 1тис.дол (менше - і в Україні можна заробляти)
Я готова на упаковку/ сканер/ склад одягу/торгівля.
Дитині на наст. рік поступати у ВУЗ, можливо тоді розглядати і навчання за кордоном, яке ми зможемо потягнути(!)

Схильні до Польщі, але щось почитала тут відгуки, там капець з роботою, але може це тільки на форумі капець, а наші ж там живуть, навчаються..
Чехію, Словаччину теж не рекомендують, про Німеччину
теж відгуки різні (це поки соціалка ще є, а далі хтозна)

Після 24.02 не виїжали. За соціалкою не женимось (як бонус звісно буде приємно), головне, щоб була робота з достойною з/п, щоб могли зняти житло + прожиття + ну і щось відкладати.
Ми на роздоріжжі від не знання куди їхати((
(Рішення приняли, живемо в 100км від сусідів.)
Vova735• 16 июня 2023
Выезжайте в Германию на пособие пару лет посидите а там видно будет.
заварний look• 16 июня 2023
Вище писали за Францію
Так, тут мінімальна заробітна плата майже €9 за годину, чи, у середньому, €1300 на руки за місяць, за умови роботи 35 годин на тиждень (це стандартний графік, інколи можна домовитись за додаткові години).
Але: мова.
В нас була вакансія на передпродажну підготовку авто: нічого складного,але треба прочитати що потрібно зробити,які нюанси були на діагностиці і мати змогу це пояснити. Так,є перекладач, але то на крайній випадок. Ну і це рівень знань мови не нижче впевненого А2, а краще В1
Це тільки на Совєтчиці всі за два місяці вільно спілкуються місцевою мовою (питання, чому ж вони другий рік ходять на ті курси риторичне), а на справді, для людини з середніми розумовими здібностями, потрібен десь рік майже щоденних занять, щоб вийти на В1
В любому випадку, якщо вас цікавить зп, то це західна Європа, Скандинавія, Велика Британія, Ірландія
заварний look• 16 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Дякую Простим продавцем можна 2 тис мати?
І це в містах тільки такі зп чи на периферії також?
В касира зп трохи вища за мінімалку, десь €1400-1500 за 35 годин на тиждень. Мінімальні вимоги: майже вільне володіння мовою саме на рівні спілкування.
Тут писали що прибиранням за такий саме час (тобто 35 годин на тиждень/7 годин на добу) більше €2 тис заробляють
Знайомі працюють в клінічну, але щоб отримати таку зп, чистими, вони працювали по 10 годин на добу 🤷‍♀️ Ще расіяне гарно платять, але то вже має пощастити їх знайти і переступити через себе
Неправдиша• 16 июня 2023
Canada
Кнопкотиць• 16 июня 2023
Ответ длязаварний look
Дякую за подробиці!
В мене не дуже зі здоров´ям, 10 годин точно не витримаю.
А працюючі самі винаймають житло, чи можна претендувати на соціальне?
Так би точно вистачило на двох і на все
заварний look• 16 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
Дякую за подробиці!
Так би точно вистачило на двох і на все
10 годин то за бажанням, кому потрібні гроші.
А так майже всюди стандарт 35 годин на тиждень.
Наприклад в супермаркеті це 6 годин на день 6 днів на тиждень.
На заводах часто зустрічається графік 9 годин *4 дні на тиждень.
На соціальне можна ставати в чергу за будь якого фінансового становища.
Але при роботі ви будете мати перевагу
Якщо ви маєте контракт SDI, то ви вже можете самі шукати житло.
Я не можу зрозуміти цієї істерії за соцжитлом: майже завжди це старий житловий фонд в найпоганіших районах. За який ви також сплачуєте аренду плату і інколи вона вище,ніж ринкова
Якщо у вас гарна саме мова+є англійська, то в готелі на ресепшн можна спробувати себе
Якщо ви не супер спеціаліст, то навіть з мовою на рівні В2 якщо вам пощастить потрапити в офіс, років з 5 буде мінімальна зп.
Кнопкотиць• 16 июня 2023
Ответ длязаварний look
Але при роботі ви будете мати перевагу
Дякую за відповідь!