Пургену мне• 16 июня 2023

Планшет для школи і поведінка дітей. Що може статися і які є захисні сумки

Вже нам сказали купувати бо підручники в електронному форматі будуть. Бачу які є у нас різні діти і заздрісні і просто бешкетники, падають, штовхаються, рюкзаки на підлозі. Моя теж не з охайних. Думала купити по інтересам дитини зі стілусом, але чи то надовго я купую. 5 клас.
Порадьте як захистити гаджет від втрати від того що хтось банально наступить на сумку, крайнього не знайду, зараз розбила на телефоні скло, з хлопчиком знімали відео на гойдалці поставила телефон, він звісно злетів, те що хлопчик його туди запропонував поставити і знімати його це звісно що моя винна бо думати треба. Розуму ще мало. Планшет який розглядаємо коштує 300доларів. Врозуміть, дайте тверезу пораду.
Лупаю цю скелю• 16 июня 2023
А дешевше нічого немає?
Ну Ви всеодно молодець, до 5 класу не купували. Бо вже перед першим класом є такі що купують

Диверсификация• 16 июня 2023
Это в каком городе? А обычные учебники не дешевле и лучше купить?
Сижу_и_плачу• 16 июня 2023
Купіть б/у недорогий варіант з розрахунку, аби не було шкода. Чохли, сумки та все інше, то не страховка від того, аби розбити.
автор Пургену мне • 16 июня 2023
Ответ дляДиверсификация
Це Київ. На 5 клас не надрукували, старі не годяться. Купити можна але 6 предметів по сумі вийде тисячі три. Десь від 500грн книжка.
Красавица писяная• 16 июня 2023
Мой в школу ходит с стаааарым айпадом (10 лет айпаду..). Чехол купила с возможностью сложить его как подставку. На планшете только читалка, больше уже ничего не работает и не устанавливается )
Я б не давала в школу девайс, который будете потом оплакивать...
автор Пургену мне • 16 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
У мене з б у невдалий досвід. Монітор пропрацював три дні, холодильник ремонтували так і поржавів, хоча купили б в з Європи типу мало вживані речі. Пралка ржавіє але працює.
Красавица писяная• 16 июня 2023
Ответ дляПургену мне
Мой закончил 5 класс в этом году. В конце года уже появились обычные учебники. Так что.. может Вам повезет с учебниками )
Сижу_и_плачу• 16 июня 2023
Ответ дляПургену мне
Купляйте бу в нормальних місцях. Я купувала в магазині з гарантією на рік.
Те що ви обкладете той планшет плівками та захистом не гарантує, що дитина його не розіб’є.
Василина Семеніч• 16 июня 2023
Для школы достаточно планшета за 3000 грн, а не 300 долларов. Делать вам не фиг. Замена экрана стоит половину планшета, это в лучшем случае. Никакие чехлы, стекла и прочая лабуда не защитят его никак.

автор Пургену мне • 16 июня 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Какой планшет за трешку? Может и так.
Василина Семеніч• 16 июня 2023
Ответ дляПургену мне
Какой планшет за трешку? Может и так.
Ну не знаю - любой))) Мы купили престижио какой-то, модель не назову, но уже года два работает без нареканий, быстро все загружает/открывает... И замена экрана всего 1500 - уже один раз бил. Дорогая техника не для школы в таком возрасте, даже если ребенок очень аккуратный и бережливый. У сына один раз кто-то рюкзак пнул случайно - минус экран, хотя в чехле и стекле был. Оно вам надо - лишние нервы и деньги?
Гидроусилитель руля• 16 июня 2023
Ответ дляПургену мне
Мої ходять з планшетами. 1 та 4 клас. Старший в 5 й йде. Самсунг у старшого за 12 тис наче купували, відразу в чохол і захисне скло. Чохол міняємо раз в рік. Бо там одні наклейки))) Підручник каси в нашій школі не користується ніхто. Планшети носять не як іграшки, для цього є телефони. Планшети лише на парті та з собою в укриття беруть. Не грають.
Ку-кусик• 16 июня 2023
Берите любой планшет ,который есть с официальным обслуживанием ,не носите в ближайшую мастерскую к рукожепам и будет вам счастье. Я своей взяла самсунг таб ,моя такая же.
Тушьмушьнюшь• 16 июня 2023
С 5-го класса сын ходил в школу с планшетом, как и большая часть его одноклассников. Проблем не было. Чехол, защитное стекло и нежелание таскать взамен планшета гору учебников - этого было достаточно. Некоторые дети ещё в младшую школу с планшетами ходили, и тоже проблем не было.
автор Пургену мне • 16 июня 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Спасибо большое!