Виниловая пластинка• 16 июня 2023

Допоможіть підібрати візочок від народження

Питання вибору дитячого візочка від народження. Як розібратися в безліччі пропозицій, зорієнтуйте мене будь-ласка досвідчені мамочки. Брати 3 в 1 чи окремо люльку, автокрісло і прогулянку? Якщо окремо, то потрібно: 1. щоб люлька знімалася із шасі і щоб усе поміщалося в автомобіль; 2. щоб автокрісло підходило до цього шассі. Народжувати восени, тож хотілося, щоб люлька була досить просторою, щоб дитина вільно поміщалася із ковдрою. Ще думаю, що люльку, як правило використовують декілька місяців, може тоді є сенс взяти б/в, а потім купити нову якісну прогулянку? Підкажіть будь-ласка, в такому разі на яку модель якої фірми звернути увагу, щоб була доволі маневренна взимку і не важка? АБО якщо зразу брати 3 в 1 то яку модель, щоб було зручно як з люлькою, так і з прогулянкою? Буду вдячна за слушні поради.
Летала_НаМетле• 16 июня 2023
Головне, щоб не трансформер. Щоб люлька була просто люлькою, з рівним дном, яке не складається. І щоб широка була, бо вам на зиму треба. Ну і на колеса дивіться, яка у вас дорога.

Ленне-Рейма• 16 июня 2023
Просто беріть модульну хорошої фірми - cybex, Jane і т д.,там все продумано для зручності
автор Виниловая пластинка • 16 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Отож. Але не можу розібратися з розміром люльки, мені здається, що вони усі однаково маленькі. Думаю, може хто порадить, яка фірма виготовляє дещо просторніші люльки.
А дорога без особливостей, міська, асфальт
Ответ дляЛенне-Рейма
Модульна - це 3 в 1, 2 в 1? І прогулянка там буде зручною?
Ленне-Рейма• 16 июня 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Це там, не шасі ставиться блок люлька, прогулка чи крісло, а купувати їх можна в різних комбінаціях
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую
Ленне-Рейма• 16 июня 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Вони всі розраховані на ріст дитини , у вас же не народиться велетень
Летала_НаМетле• 16 июня 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Та в цьому справа. Треба,щоб в комбінезоні нормально було, не тісно. В моєї знайомої була вузька люлька і дитина лежала ’ впритул’
Барабасиха• 16 июня 2023
Люлька була cybex priam. Зараз дитині 7 міс - купили легку прогулянку easy walker.

Ответ дляЛенне-Рейма
Хто зна? Племінниця народилася 60 см. А ще якщо комбінезон, ковдра
Барабасиха• 16 июня 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Дитина народилась в листопаді. До червня в ось такій їздили. Зимою був додатковий конверт. Коли потрібно було в мазани, чи ще кудись на авто - використовували автолюльку
Ленне-Рейма• 16 июня 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Люлька розрахована до росту десь 74 см, не буває такого, щоб дитина туди не помістилася
L-i-s-a-92af• 16 июня 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
В мене Silver Cross 2 in 1( Великобританія)-найкраща з усіх,що мала.
Ane4ka-9cee• 16 июня 2023
Подивіться на таку, дуже зараз популярна. У подружки така, дуже задоволена.
Ответ дляAne4ka-9cee
Дякую
Ответ дляL-i-s-a-92af
А підкажіть будь-ласка, яка у вас була модель. Бо бачу, що моделі дуже різняться і ціни дуже різні.
Радикальная• 16 июня 2023
Народжувати 1 серпня. Ходила в магазин , то теж найбільше сподобалась Карелло
L-i-s-a-92af• 16 июня 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Така