Админко• 16 июня 2023

Інвалідність 3 група- продовження

Чоловіку минулого року поставили стент в серці, ІХС. Дали інвалідність, 3 групу. В серпні закінчується термін. Офіційно працює, один раз лежав в лікарні за цей рік. Постійно на таблетках. Що потрібно, щоб групу продовжили? Якщо він офіційно працевлаштований, то не потрібно тривалого лікарняного? Дякую усім, хто відгукнувся.
Шмоточницаца• 16 июня 2023
Зверніться до сімейного лікаря за обхідним листом, далі треба пройти медкомісію і подати документи на комісію.
На період війни інвалідність подовжується автоматично до кінця війни.
Кицюююня• 16 июня 2023
Знайомий продовжував, теж стенти і інфаркт. Тей самий комплект документів, обхідний, аналізи і заключення з лікарні, але йому ще ставили стенти. Все готував сімейний лікар. Лікарняного більше не потрібно.