АгатаХристя• 16 июня 2023
В чому секрет блогерів
І хто їх дивиться? Реалтно не розумію, вам дійсно цікаво це? На чому вони заробляють?
Полтавська галушка• 16 июня 2023
На рекламі, не знаю хто їх дивиться але найдорожча реклама саме у блогерів
Красавица писяная• 16 июня 2023
У меня только рукодельные блогеры и цветочники. И две актерские семьи которые мне нравятся
Тролю як можу• 16 июня 2023
Я подписаны на спортивных, в основном из США, и несколько фешн наших украинских, что бы быть в курсе трендов. Ну и рецепты))
АгатаХристя
• 16 июня 2023
Ответ дляПокорительная
Я не смотрю. Если вы смотрите то наверное на этом и зарабатывают.
Не дивлюся
Покорительная• 16 июня 2023
Ответ дляКарамелька
Я лично не смотрю. Думаю основная категория это люди из сел и пгт.
Точно нет.
всемВсёИмного• 16 июня 2023
Є блогери-мільйонники, за ними підглядають багато хто (без підписки), але не зізнаються. В основному, блогери заробляють на рекламі (реклама всього, від пральних порошків, косметики до техніки, сайтів вивчення мови тощо). Є блогери корисні, наприклад, з вивчення мови (в них менше підписників, але вони культурні). Є блогери-шлакові (це що попало), на жаль, у таких блогерів найбільші аудиторії. Феномен. Українських перелічувати не буду, бо скажуть, реклама. Це як Кім Кардашьян (ні про що, але багато підписників). Але… якщо людина підписалася, то це не означає, що вона дивиться… тому цифри 5 мільйонів підписників - це умовно (чи всі дивляться, хтозна, але для рекламодавця ці цифри важливі). Самій цікавий феномен блогерів та наше хворе суспільство. Контраргумент любові фанів - це сайти хейтерів, де самі ж підписники розносять своїх улюблених блогерів з особливою жорстокістю, сарказмом та смаком. Зазвичай, більшість блогерів популярних мають проблеми з психічним здоров’ям. На жаль. Іноді великі гроші варті великих жертв.
всемВсёИмного• 16 июня 2023
Ответ дляКарамелька
Десь всплакнула мільйонна аудиторія Кім Кардашьян (сарказм)
TANYA 0 0 0 0• 16 июня 2023
Ответ дляКарамелька
А що вони рекламують якщо їх дивляться люди із сіл? Я з смт нікого не дивлюсь і не маю знайомих які під сіли на блогерів, а ні.... Є що дивляться тарологинь)))
Карамелька• 16 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Я имела в виду блогеров украинских по типа вербы и тд. И думаю что автор имела в виду наших блогеров. И Ким не блогер если вы не в курсе
всемВсёИмного• 16 июня 2023
Ответ дляКарамелька
У неї мільйонна аудиторія в інсті, починала вона як блогер, якщо можна так назвати, не гребувала ні чим, все знімала і викладала у соц.мережу. Набила велику аудиторію, привертала увагу, як могла. Потім понеслося. І «актриса», і «левиця», і «інфлюєнсі». Ну, в нас також є перша леді інсти - одна мадам блогер, яка так само все знімала і перша в українській інсті почала збирати мільйони підписників. Далі з’явилася друга леді - перший україномовний блогер з мільйоном підписників і більше. А потім понеслася. Їх багато в українському полі. Бо якщо назву імена, скажуть піар. Як перевалило за мільйон підписників, то ти цікавий рекламодавцю. Але є рекламодавці, що працюють і від 100,000 підписників (дають рекламу). І навіть від 50,000 підписників. Тому на початках блогери набивають підписників.
Братья Капли• 16 июня 2023
Ответ дляКарамелька
Для меня верба феномен. Не понимаю чем она интересна. И внешность не очень,чтоб мужчины залипали
Карамелька• 16 июня 2023
Ответ дляБратья Капли
Да какие мужчины, не смотрят мамки
Пи Пи Пилюля• 16 июня 2023
Ответ дляБратья Капли
Она симпатичная, с хорошей фигурой и детским лицом, напоминает старшеклассницу. Я думаю, интересна настроением и для мужчин вполне привлекательная.
Слишком идеальные люди не цепляют
Даю справку• 16 июня 2023
По моим наблюдениям смотрят те, кому нечем похвастаться и нечем особо заняться. Хотят приобщиться к красивой жизни, покупают марафоны и тд. В жизни обычные люди, ничем не примечательные, плывущие по течению. Успешные, яркие люди из моего окружения строят свою жизнь и времени и интереса к такому у них нет.