Йосип_молодий• 16 июня 2023

Я собі щось надумала?

Познайомилась з чоловіком, я розлучена, він розлучений, зустрілися, потім переписка, бо він працює і виїзжає за межі регіону. В переписці ніжний, натякає на зустрічі, на подальші відносини. Писав кожен день. У вівторок був на 20 хв. в нашому місті, зустрілися, сказав, що у вихідні буде вільний, я запропонувала провести разом час. Згодився, але деталі не обговорювали. Я все очікувала, що він напише, щоб обговорити деталі зустрічі, проте з вівторка він мовчить, хоча часто в мережі. Я теж нічого не пишу, не хочу нав"язуватися. Завтра вже субота. Це я собі щось надумала певно?
Жена_КотораяСтена• 16 июня 2023
Не сподобались при зустрічі. Згодився щоб в очі не відмовляти, вирішив з´їхати пізніше.

Мороженная курица• 16 июня 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Тоже так думаю
Крижана бурулька• 16 июня 2023
Як варіант - хтось сподобався більше. За відсутності варіантів чоловіки самі прям відпадають рідко.
Яичница с беконом• 16 июня 2023
Не сподобались, або просто зайнятий. На протязі тижня будемзрозуміло
Удальонка• 16 июня 2023
Заблокуйте
Всім шампаньського• 16 июня 2023
даже если напишет,не соглашайтесь уже,просто забудьте
Хочу на Балі• 16 июня 2023
Дуже цікаво. Напишіть потім чи була зустріч
Протея• 16 июня 2023
не вздумайте ему писать
Советчица Года• 16 июня 2023
У Вас фото відфотошоплені/з купою фільтрів і з суперракурсів?

автор Йосип_молодий • 16 июня 2023
Ответ дляСоветчица Года
та ні, у нас була зустріч перед перепискою, в мене взагалі фото нема