Все буде Україна• 1 час назад
Те кто уехал, а что дальше?
Что Вы дальше думаете?
Война когда то таки закончится
Обратно будете возвращаться или что делать дальше будете? Вопрос к тем кто на пособиях
Война когда то таки закончится
Безлім на все• 1 час назад
Поки війна закончиться, то у виїхавших вже правнуки будуть женитися.
Все буде Україна
• 1 час назад
Ответ дляВесняний Марафон
Уже много кто не на пособиях и внж получают
Эта категория людей мне понятна
Интересно кто сидит и не напрягается
Вмію заміряти найкраще• 59 минут назад
Не на пособиях и не чего не думаю, пока работаем, бизнес развиваем, муж и старший ребенок в университетах учатся
Купили дом почти за 1 млн$
С радостью бы вернулась, но хз что эти упыри сделают со страной.
Интересно что смешного?
Купили дом почти за 1 млн$
Интересно что смешного?
Весняний Марафон• 1 час назад
Ответ дляВсе буде Україна
Эта категория людей мне понятна
Интересно кто сидит и не напрягается
Те планирую вернуться домой
ДваДваВісім• 1 час назад
Ну так і обирали б розділ ’біженці- Німеччина’. Де ще можна жити на пособія? В Ірландії хіба можеа І як можна зараз прийняти рішення в умовах такої невизначеності і турбулентності? Ну я наприклад працюю, але це не дає мені можливості легалізуватися, бо не виконую умови по зарплаті. Або далі поїду або в Україну повернуся. Зараз по заробітку мені вигідніше в Україні, навіть так би мовити дистанційно
Бажання повертатися немає, але і страху немає. Зараз я вибираю собі машину, дитині велосипед і куди поїхати в кінці серпня: на боден зіі чи на море
Красавица писяная• 1 час назад
Ответ дляВсе буде Україна
Эта категория людей мне понятна
Интересно кто сидит и не напрягается
Это решают не уехавшие, а страны, где находятся уехавшие
Все буде Україна
• 1 час назад
Ответ дляКрасавица писяная
Ну да, интересно что ж решат
Не против• 1 час назад
А что дальше А что дальше?
Жизнь она сейчас
Смотрите лучше за своей жизнью, что у вас там дальше
Жизнь она сейчас
Красавица писяная• 59 минут назад
Ответ дляВсе буде Україна
Ну да, интересно что ж решат
Так поинтересуйтесь у Брюсселя в Европарламенте. Советчицы абсолютно ничего не решают.
Подмигашка• 58 минут назад
ну очевидно ж, що все залежить від того коли закінчиться війна. як мінімум
що зараз загадувати
Борисфенка• 58 минут назад
Ответ дляЛовлю капці
Ща Борисфенка распишет.
Нема чого розписувати.
Як чоловік скаже, так і буде. Зараз каже сидіти і не рипатися.
Нам зібратися - аж підперезатися.
Параграф до 2028 року є, син закінчує 9 класів і стане студентом, зроблю студентську візу.
Чоловік невиїзний, пішки через Тису йти не хоче, гордий.
Буду їздити туди-сюди, поки не здохну.
Нам зібратися - аж підперезатися.
Буду їздити туди-сюди, поки не здохну.
Коко На Страже• 57 минут назад
Мы предполагаем, а бог располагает.
Будет день, будет пища. Что тут думать.
Но мы без пособий и из оккупации.
Будет день, будет пища. Что тут думать.
Но мы без пособий и из оккупации.
Істеріомама• 56 минут назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Купили дом почти за 1 млн$
Интересно что смешного?
Купили дом почти за 1 млн$
Интересно что смешного?
І тут я прокинулася..
Ms. Искренность• 55 минут назад
Одиниці може повернуться і то навряд.З моїх знайомих вже ніхто,дехто з початку війни жодного разу і в свою хату не приїхав і до батьків навіть.Працюють,діти вчаться,вже життя там
Все буде Україна
• 55 минут назад
Ответ дляНе против
А что дальше А что дальше?
Жизнь она сейчас
Акей. Но немножечко и на других посмотрю)
Все буде Україна
• 54 минуты назад
Ответ дляКрасавица писяная
Та я в Киеве.
Все буде Україна
• 54 минуты назад
Ответ дляПодмигашка
що зараз загадувати
В 2027
Подмигашка• 53 минуты назад
Ответ дляВсе буде Україна
В 2027
а якщо ні? знову всі плани міняти... я вже пару раз розраховувала от от вже точно. ще 3 тижні
Ms. Искренность• 53 минуты назад
Ответ дляВсе буде Україна
В 2027
Ви теж певно з виїхавших.Бо ті хто залишився тут,не так райдужно вірять.
Все буде Україна
• 52 минуты назад
Ответ дляПодмигашка
Я думаю что да. Но потом тоже период начнётся не самый приятный. Я про мир в целом.
Коко На Страже• 52 минуты назад
Ответ дляДваДваВісім
Норвегия, Ирландия, Франция ( кто субсидиарку получил), Швеция и Дания тоже платит, Германия само собой, Испания ещё работает программа 1,5 года для тех, кто только приехал
Все буде Україна
• 52 минуты назад
Ответ дляMs. Искренность
Нет, я в Киеве. И ни разу не выезжала никуда