Аня+Федя=Данил• 16 июня 2023
ОБСТРІЛ ПОЛЬЩІ З БІЛОРУСІ: з території Білорусі вперше під обстріл потрапили по
Знову занепокоєння?
ТашаНаташа• 16 июня 2023
Ответ дляMazhar21
НАТО боится росию
Нато боится ворошить это осиное гнездо. Типа лучше плохой мир, чем хорошая война. А украинцы может как-то разрулят
Snow bunny• 16 июня 2023
Ответ дляMazhar21
НАТО боится росию
Нато, хуято, ООН, красный крест, гринпис... Какие это всё бесполезные, лицемерные и продажные организации...
Ответ дляiryna _b
Ця новинка вже була в смі мабуть вчора,всі роблять вигляд, що їм здалося. Занепокоєння навіть побоялися висловити
Я вже просто дивлюсь і думаю, чи ми в якусь матрицю потрапили чи шо..
Дамба-нє-є, не чули (ну може чули, але ще не ясно,хто це..ну може ясно, але ж треба перевірити..ну таки ясно, але ж коли то було, тому-дамба? нє,не чули..), африканці в Києві весь день насолоджуються музикою ППО -нє, не чули, а якщо й чули, то все постановка,а якщо й не постановка,то нє, не чули..Ну от тепер обстріл Польщі, який ніби й бачили, але ж не бачили..Блін, я не знаю, як ми всі ще тримаємось і не випадаємо в дереалізацію
Ответ дляBe_me
Африканці суками виявилися,путін їм хлопає в ладошки. Мля, постановка... Їх треба було в ті хати везти,що сьогодні розбомбили на Київщині
Ответ дляiryna _b
в сусідній темі он пишуть,що вже покаялись, їх президенти сказав, що таки чув вибухи..Кажу,якась паралельна реальність настала в світі.