Мамина корзиночка• 17 июня 2023
Хтось купував такий корм для котів?
Коти його нормально їдять?
Нажаль не можемо собі дозволити купувати дорогі корма, самі харчуємося скромно, приходиться шукати альтернативу, мої коти гарно їдять Фріскіс, Віскас, Кітікет, Мяу, але як почалася війна то купувала який могла знайти брала Мусю і ще якийсь, то не їли...
ЭмчЭндЭм• 17 июня 2023
Ответ дляСвята
А сколько лет котам? Интересно сколько можно прожить на фрискас
Это всё индивидуально, как и с людьми
Кто-то алкаш живёт до 100лет , а спортивный человек умер молодым.
Так и с животными
Жена_КотораяСтена• 17 июня 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Сейчас акция на розетке на такой корм, 2,4кг фасованный по 90граммов .
Класс цена
Ссылку дайте пожалуйста
ЭмчЭндЭм• 17 июня 2023
Ответ дляСвята
Тот 100-летний алкаш просто выглядит так))) а ему 45 )))
Нет
ПультОт_БМВ• 17 июня 2023
Кормёжка этими дешёвыми кормами - прямой путь к мочекаменной болезни с недешёвым лечением. Пожалейте кота и не травите его. Лично я покупаю на олх Оптимил по супер цене 4 кг за 600 грн. Коты в отличной форме. Однажды была вынуждена 4 дня кормить их ноунейм дешёвкой, моментально получили приступ МКБ у самого старшего, впервые в жизни, пришлось откармливать Роял Канин. Теперь плохие корма для нас под пожизненным запретом.
ПультОт_БМВ• 17 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Корміть сухим 4 лапи, він не дуже дорогий, якщо ваговий купляти.
Вот кстати да, этот более менее неплохой. Средненький корм, но хотя бы не даёт серьёзных последствий для мочеполовой системы.
Мамина корзиночка
• 17 июня 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Класс цена
Дякую 👍
Мамина корзиночка
• 17 июня 2023
Ответ дляСвята
Самій старшій 5 років, почуваються чудово, крім сухого корму їдять ще кожен день вологий, правда теж не з дорогих і сире м´ясо свинина або курятина
Залізна пані• 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
То краще мʼясо давайте,думаю,а ніж фріскас.Порахуйте по ціні,може краще варити мʼясо буде
Мамина корзиночка
• 17 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Кожен годує по мірі можливостей, якщо мені годувати їх дорогими кормами то це нам прийдеться перейти на хліб і воду...
Кішок підібрали з вулиці, не думаю що вони там харчувалися б краще... У нас вони отримують хоч таке харчування, дах над головою та нашу любов
Мамина корзиночка
• 17 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Варене не їдять... Рибу не їдять взагалі ні в якому вигляді. Можуть трішечки з´їсти супу і то щоб рідненький
Чудовий каламбур• 17 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
А можете мне ссылку скинуть на оптимил?
З бісиками• 17 июня 2023
Ответ дляСвята
Ну, як сказати, сусід п´є, скільки пам´ятаю, йому вже за 70. Його дружина померла від онко в 50, не пила, не купила, струнка спортивна була
ПолБатона• 17 июня 2023
Це лайно дешеве з бедронки. Я не боялась таке давати котові. Кажу правду, коли вперше побачила його, купила , бо був на акції, а я ше не знала де купити кращий корм, то мій кіт його не їв , я викинула пачку в смітник. Але то вибір кожного, може хтось буде задоволений.
Пиши-пропало• 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
А моя кішка за говяжу печінку готова все віддати
Коли знає, що вона є, ніякі корми їсти не буде)
Даю час від часу, порадили в зоомагазині, коли шукала спеціальний комм, щоб зішла алергія. Мала на холці велику рану від цього.
Не знаю, як, але коли почала потроху їсти говяжу печінку, то все пройшло.
Мамина корзиночка
• 17 июня 2023
Ответ дляПолБатона
А взагалі який даєте? Тому що якщо даєте з елітних сортів то такий точно що не будуть їсти
Залізна пані• 17 июня 2023
Ответ дляЗ бісиками
Це буває рідко.Біля мене 3-є мого віку і молодші,останній помер в 40+з паралельного класу.Виглчдав,як на 70.А буває крепка генетика,то і таке,як ви пишете,але то одиниці.
ПолБатона• 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Вам мабуть буде дорого. Я даю йозеру і роял канін. Але мій кіт їсть дуже мало, тому для мене це не дуже удар по бюджету.
А корм з вашої картинки продають, бо масово всі поїхали в Польщу і в бедронці по акції його накупили за копійки.
Залізна пані• 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
4 лапи тоді,по складу хоч більш менш
Залізна пані• 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
А хто знає що це за корм ?
Дешеві польські я купувала,мій не їв взагалі,все віддала.
Мамина корзиночка
• 17 июня 2023
Ответ дляПолБатона
Дякую за інформацію
Мамина корзиночка
• 17 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Дякую
ПультОт_БМВ• 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Мои тоже все с улицы, но гробить их я не собираюсь. Тем более что последние полгода корм мне выходит очень дёшево. 150 за кг разорит вас?
Даже меня такая цена более чем устраивает, даже при большом количестве котов и при том что я ВПО потерявшая жильё.
Пи Пи Пилюля• 17 июня 2023
Не экономьте на здоровье котов, потом вылечить кучу проблем будет дороже. Да и любимцев лишиться можно рано. Кстати, корм ,,4лапы,, тоже многие ветеринары не рекомендуют.
Мамина корзиночка
• 17 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Який у вас дохід на сім´ю і скільки чоловік в сім´ї? Може я не вмію економити на своїй родині ?